Akustyka.com.pl: wiedza i doświadczenie w instalacji nagłośnień. Projektowanie, Sprzedaż oraz Instalacja. Skomentuj

Szukasz firmy, która zaprojektuje optymalne nagłośnienie twojej przestrzeni, zaoferuje ci najlepszy sprzęt i fachowy montaż? Wszystkie te zadania możesz powierzyć nam, nie martwiąc się o efekt końcowy. Dowiedz się, dlaczego poszukując instalatorów nagłośnienia warto zwrócić uwagę na naszą firmę.

 

Tworzymy doświadczony zespół specjalistów

Akustyka na rynku nagłośnień wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem. Działamy już od 30 lat, co pozwoliło nam wykonać tysiące instalacji, ale i bacznie obserwować intensywny rozwój technologii nagłośnień, który dokonał się w tym okresie. Akustyka do zespół fachowców, którzy posiadają kompleksową wiedzę z zakresu systemów nagłośnieniowych, a jednocześnie stale śledzą techniczne nowinki ze świata dźwięku.

 

Projektowanie nagłośnień nie ma przed nami tajemnic. Wykonujemy zarówno małe, jak i duże, skomplikowane instalacje przemysłowe. Na przestrzeni lat mogliśmy nagłaśniać przestrzenie o zróżnicowanych charakterach, wymagające specyficznych rozwiązań.

 

Jakie usługi oferujemy?

 

 • Projektowanie systemów nagłośnień

Każdy system nagłośnienia wymaga odpowiedniego projektu, dostosowanego indywidualnie do specyfiki danego pomieszczenia. Plany dopasowujemy do potrzeb klienta, konsultujemy, a następnie przekazujemy je naszym doświadczonym instalatorom.

 

 • Sprzedaż nagłośnienia

Jeśli potrzebujesz konkretnych, gotowych rozwiązań, kupując sprzęt u nas możesz liczyć na błyskawiczną, sprawną dostawę. Oferujemy różne opcje wysyłek towaru. Nie musisz martwić się także o dostawę większych sprzętów: zajmiemy się bezpieczną przesyłką paletową.

 

 • Instalacje nagłośnień

Niektóre sprzęty użytkownik bez problemu zainstaluje sam. Skomplikowany montaż warto powierzyć nam – specjaliści firmy Akustyka zainstalowali tysiące systemów na terenie całego kraju, dlatego o jakość swojego nagłośnienia możesz być spokojny.

 

 • Optymalizacja nagłośnienia

Jeśli nie jesteś zadowolony z działania sprzętu nagłaśniającego, nie znaczy to, że działa on nieodpowiednio. Pamiętaj, że instalacje nagłośnień wymagają odpowiedniej kalibracji. Zapytaj nas o usługę optymalizacji nagłośnienia. Mamy w tym doświadczenie!

 

 • Serwis nagłośnienia

Chcesz naprawić lub odświeżyć swój sprzęt? Pomożemy także i w tych sytuacjach. Zajmiemy się wymianą wadliwych części instalacji i sprawimy, że twoje głośniki zyskają drugie życie, służąc ci przez kolejne lata.

 

W czym jesteśmy najlepsi?

Na przestrzeni lat zaufały nam już tysiące klientów, którzy powierzyli nam kwestie nagłośnienia rozmaitych przestrzeni prywatnych i publicznych.

 

 • Nagłośnienia szkół i obiektów oświatowych

W każdej szkole regularnie odbywają się uroczystości takie, jak apele, występy artystyczne czy dyskoteki – takie okazje nie obędą się bez odpowiedniego nagłośnienia. W ciągu 30 lat Akustyka nagłośniła dziesiątki szkół w różnych częściach Polski.

 

Nagłośnienia szkolne tworzymy poczynając od dokładnego projektu. Podczas instalacji sięgamy po systemy napięciowe 100 V, odpowiedni wzmacniacz 100 V oraz dodatkowy wzmacniacz strefowy lub napięciowy. Każdy z nich zawiera wbudowany mikser pozwalający na personalizację dźwięku. Nasze urządzenia stosowane do nagłośnień szkół często wzbogacone są o odtwarzacze, USB, SD oraz radia FM.

 

 • Nagłośnienia restauracyjne

Każdy właściciel restauracji wie, że odpowiednia muzyka w lokalu znacznie zwiększa jego atrakcyjność. Akustyka od 1990 roku tworzy systemy nagłośnień różnych lokali gastronomicznych – nawet tych o wyjątkowo dużych powierzchniach.

Nagłośnienia lokali restauracyjnych dopasowujemy indywidualnie do ich specyfiki. Innego rodzaju systemy stosujemy w miejscach, gdzie muzyka ma stanowić subtelne tło podczas spożywania posiłku, a innego w pubach, w których planowana jest organizacja koncertów. Lokal możemy podzielić na strefy zróżnicowane pod względem natężenia lub źródła dźwięku. Naszym klientom proponujemy wybór rodzaju wzmacniacza, optymalnego sposobu sterowania nagłośnieniem, czy też głośników. 

 

 • Nagłośnienia hal produkcyjnych

Wielkie pomieszczenia, jakimi są hale produkcyjne to nie lada wyzwanie, jeżeli chodzi o ich odpowiednie nagłośnienie. Dzięki naszej wiedzy i dostępności najlepszego sprzętu projektujemy i instalujemy nagłośnienia przestrzeni przemysłowych, które usprawniają pracę przedsiębiorstw oraz poprawiają bezpieczeństwo i wygodę ich pracowników.

 

 • Nagłośnienie kościołów

Świątynie z reguły cechują się trudnymi warunkami akustycznymi. Dla nas to jednak żaden problem – skutecznie nagłośniliśmy już wiele kościołów, dzięki czemu ich nabożeństwa mają jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.

 

W kościołach instalujemy nagłośnienia, które poradzą sobie z odbijaniem i krzyżowaniem dźwięku. Wykorzystujemy system strefowe, pozwalające na zintegrowanie dźwięku wewnątrz i na zewnątrz świątyni, jak też sprzęt o dyskretnym wyglądzie i intuicyjnym sposobie zarządzania. Dzięki naszym rozwiązaniom, wierni mają wrażenie, że dźwięk dobiega do nich prosto z ołtarza – a nie z głośników umieszczonych w bocznych częściach budynku.

 

Nasze instalacje wykonujemy również w kaplicach, na cmentarzach czy podczas uroczystości religijnych. Akustyka była wykonawcą instalacji nagłośnienia podczas Światowego Dnia Młodzieży z udziałem Papieża Jana Pawła II w Częstochowie.

 

 • Nagłośnienia sal konferencyjnych

Dobra sala konferencyjna to ta, która wyróżnia się absolutnie doskonałym nagłośnieniem. Jakiekolwiek niedociągnięcia w kwestii dźwięku znacząco obniżają jakość prelekcji. W przypadku takich pomieszczeń, zwracamy baczną uwagę na wierne przekazywanie oraz wzmacnianie mowy.

 

W ramach nagłośnień sal wykładowych oferujemy instalację różnych głośników sufitowych, kolumn naściennych, jak również kul podwieszanych i projektorowych. Ponadto, zajmujemy się instalacją rzutników i mikrofonów (bezprzewodowych, pojemnościowych na gęsiej szyi i nagłownych). Biorąc pod uwagę specyfikę każdej sali zawsze doradzamy rozwiązania, które okażą się niezawodne i łatwe w obsłudze.

 

W ciągu wielu lat naszego działania nagłośniliśmy mnóstwo sal konferencyjnych, w tym m. in. w Platinium Palace we Wrocławiu czy w Hotelu Orion w Krakowie.

 

 • Nagłośnienia lokali handlowych

Przyjemna, wysokiej jakości muzyka umila klientom czas podczas zakupów. Odpowiednie nagłośnienie w sklepie jest niezbędne także do informowania gości akcjach promocyjnych. Jesteśmy firmą doświadczoną w nagłaśnianiu dużych przestrzeni sklepowych, gdzie stosujemy nagłośnienia oparte o system Public Adress. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w wielkim markecie, mniejszych sklepach czy na stacjach benzynowych. Uzyskany dźwięk jest czysty i ciepły, a same urządzenia nagłaśniające – doskonale wpasowane w stylistykę lokalu.

 

Powyższe przykłady to tylko część naszej oferty: zajmujemy się również profesjonalnym nagłośnieniem stadionów, hoteli, klubów fitness, estrad i imprez, jak również domów i mieszkań. Dobierzemy, zaprojektujemy i zainstalujemy nagłośnienia idealne dla każdego rodzaju przestrzeni. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych klientów Akustyki!

Dodaj komentarz