Dali – Duńskie kolumny głośnikowe HI-FI Skomentuj

Wybierz jedną z kilku kultowych, najwyższej jakości serii kolumn, które perfekcyjnie odwzorowują dźwięk
Dali to jedna z czołowych marek tworzących wyjątkowe zestawy nagłośnień na potrzeby home audio.

Seria DALI EPICON powstała w oparciu o sprawdzone technologie, które zostały wzbogacone o nowe innowacyjne rozwiązania. Brzmienie i odwzorowanie dźwięku jest na najwyższym poziomie. Legendarna linia Dali Epicon nie tylko sprosta wymaganiom rynku, a nawet je przewyższy ! Sprzęt skierowany dla osób wymagających bardzo wiele od swoich kolumn głośnikowych.

Seria DALI RUBICON
Muzyczna doskonałość tworzona ponad trzy dekady w Danii, czego efektem jest linia Rubicon, połączona z klasycznym, prostym i eleganckim wzornictwem oraz świetnymi materiałami.
Odczucia muzyczne można porównać do wypełniania całego pomieszczenia naturalnym dźwiękiem, podobnym do koncertowych doznań.

Seria DALI OPTICON charakteryzuje się wręcz “zegarmistrzowskim” dopracowaniem jakości głośników niskotonowych i wysokotonowych, a także autorską technologię o nazwie SMC.
Najwyższą jakość dźwięku otrzymujemy już od najcichszego poziomu głośności i zostaje tak aż do optymalnego ustawienia efektywności dźwiękowej.

seria DALI OBERON to seria prawdziwie przełomowa: są to pierwsze kolumny głośnikowe klasy podstawowej, które wyposażone zostały w opatentowaną przez DALI technologię SMC, drastycznie redukując nieliniowe zniekształcenia magnetyczne – dzięki czemu możesz usłyszeć ulubioną muzykę w taki sposób, w jaki jej nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Dzięki nowym, ponadwymiarowym przetwornikom wysokotonowym, przetwornikom niskotonowym o szerokiej dyspersji oraz efektownemu duńskiemu designowi obudowy, DALI OBERON wyznacza nowe standardy dla przystępnych cenowo audiofilskich kolumn głośnikowych. Czas odkryć na nowo magię muzyki.

 

Dodaj komentarz