Dźwięk bezprzewodowy – wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. System multi-room Monacor. Skomentuj

Bezprzewodowe rozwiązania audio stają się coraz bardziej popularne. W przypadku niektórych pomieszczeń, instalacje bez okablowania są jedyną możliwością (gdy np. nie można ingerować w architekturę i kuć w ścianach bądź suficie). Często jednak, czynnikami decydującymi o wyborze instalacji bezprzewodowej są cena i komfort użytkowania takich systemów.

Przyjrzyjmy się systemowi multi-room producenta Monacor. Kompaktowy wzmacniacz podtynkowy Monacor IWA-50WIFI / WS to eleganckie rozwiązanie do montażu na ścianie, które wymaga niewiele miejsca. Wzmacniacz świetnie sprawdza się w przypadku instalacji systemów PA w małych i średnich pomieszczeniach. Aby bezprzewodowo przesyłać sygnał audio, wzmacniacz należy podłączyć do urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon lub tablet. Wzmacniacz podtynkowy jest również wyposażony w wejście typu jack 3,5 mm – można więc w razie potrzeby przesyłać sygnał audio „po kablu”. Stosując kilka wzmacniaczy IWA-50WIFI / WS możesz szybko skonfigurować wydajny i przyjazny dla użytkownika system multi-room, który może być obsługiwany w każdej sieci Wi-Fi za pośrednictwem urządzeń z systemem Android, iOS lub Windows.

Puszka podtynkowa IWA-50U / SW pozwala na dyskretną integrację modułu wzmacniacza z siecią. Dzięki wysokiej elastyczności, ten kompaktowy system audio jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji typu multi-room, np. w hotelach i firmach. Hale, korytarze, a nawet pokoje hotelowe wyposażone są w dyskretną muzykę tła za pośrednictwem połączenia Wi-Fi. W tym samym czasie przez połączenie Bluetooth może się odbywać prezentacja w sali konferencyjnej.

 

Kompaktowy wzmacniacz podtynkowy IWA-50WIFI / WS to eleganckie rozwiązanie do montażu na ścianie, które wymaga niewiele miejsca. Jednak zapewnia wystarczającą wygodę dla małych i średnich aplikacji PA do wnętrz.

 

W celu bezprzewodowego przesyłania strumieniowego audio moduł wzmacniacza można podłączyć do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony lub tablety. Podtynkowy wzmacniacz ma również wejście 3,5 mm do wykorzystania przewodowych sygnałów audio. Dzięki kilku wzmacniaczom podtynkowym możesz szybko skonfigurować wysokowydajny i przyjazny dla użytkownika system wielopomieszczeniowy, który może być obsługiwany w każdej sieci Wi-Fi za pośrednictwem Androida, iOS lub Windows.

 

Puszka podtynkowa IWA-50U / SW pozwala na dyskretną integrację modułu wzmacniacza z siecią. Dzięki wysokiej elastyczności kompaktowy system audio jest idealnym rozwiązaniem dla wielu pomieszczeń, np. dla hoteli i firm. Hale, korytarze, a nawet pokoje hotelowe mogą być wyposażone w dyskretną muzykę w tle za pośrednictwem połączenia Wi-Fi, podczas gdy prezentacja w sali konferencyjnej odbywa się przez Bluetooth.

 

Maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza IWA-50WIFI / WS – 2 x 25 W – jest absolutnie wystarczająca do obsługi głośników ściennych hi-fi i głośników sufitowych. Nadaje się zarówno do obsługi sygnałów stereo, jak i mono. Funkcjami multi-room można sterować za pomocą aplikacji AllPlay. Urządzenie jest także kompatybilne z serwisami streamingowymi, takimi jak Pandora, YouTube lub Spotify. Wersja Bluetooth 4.0 (A2DP, AVRCP) ma zasięg działania do 10 m. Dzięki temu, źródła Bluetooth można połączyć z indywidualnymi wzmacniaczami podtynkowymi. Sygnał podawany przez Bluetooth lub gniazdo wejściowe jack może być przekazywany do innych urządzeń w tej samej sieci. Zasilanie można zapewnić za pomocą opcjonalnych zasilaczy DC 12 V, 15 V lub 24 V, w zależności od wymaganej mocy wyjściowej. Szczegółowe informacje na temat aplikacji można znaleźć w instrukcji obsługi IWA-50WIFI / WS.

 

Dodaj komentarz