Głośniki instalacyjne Taga Harmony TLCR Skomentuj

Dyskretne głośniki w świetnej cenie: Taga Harmony TLCR

Szukasz dobrych głośników instalacyjnych, które spełnią swoje zadanie zarówno w systemach stereo, jak  w kinie domowym? Sprawdź serię Taga Harmony TLCR. Znajdziesz w niej dwa znakomite modele, które łączą w sobie wygodę i dyskrecję nagłośnienia instalacyjnego z efektywnością naprawdę dobrych kolumn.

 

Głośniki sufitowe Taga Harmony TLCR – dyskretny, czysty dźwięk

Nagłośnienie instalacyjne powstało przede wszystkim z myślą o oszczędności cennego miejsca. W niewielkich przestrzeniach każdy metr kwadratowy jest na wagę złota; duże kolumny głośnikowe nie sprawdzą się wówczas najlepiej. Czy jednak decydując się na nagłośnienie sufitowe bądź ścienne trzeba rezygnować z jakości, jaką oferują „pełnowymiarowe” kolumny?

 

Tak było – przynajmniej do niedawna. Rozwijające się technologie pozwalają producentom sprzętu nagłaśniającego oferować coraz to lepszą jakość w zminimalizowanych formach. Na rynku jak grzyby po deszczu pojawiają się głośniki instalacyjne, które są zarówno kompaktowe, jak i wysoce sprawne. Przykładów nie trzeba szukać daleko – udowadniają to m. in. liczne modele głośników firmy Taga Harmony.

 

Komu w szczególności polecamy głośniki instalacyjne? Przede wszystkim, jest to nieocenione rozwiązanie dla miejsc użyteczności publicznej, w których masywne kolumny zabierałyby cenne miejsce i byłyby narażone na uszkodzenia. Poza tym, nagłośnienie instalacyjne to wręcz idealne rozwiązanie dla mieszkań – małych, lecz również i tych większych. Są dyskretne, dlatego nie kolidują z wystrojem wnętrza. Jedynym zwiastunem ich obecności powinien być zadziwiająco czysty i dynamiczny dźwięk.

 

Seria Taga Harmoy TLCR – wysoka jakość w dobrej cenie

Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 to efektywne głośniki instalacyjne, które wypełnią twoje pomieszczenie odsłuchowe niesamowicie czystym, wyrazistym i dynamicznym dźwiękiem. Ich zaletą jest również i to, że nabędziesz je w bardzo atrakcyjnej cenie. Co do zaoferowania mają jedne z najpopularniejszych głośników instalacyjnych?

 

  • Sztywne, polimerowe obudowy

Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 przykuwają uwagę solidnymi obudowami. Wykonano je ze sztywnego polimeru, który doskonale minimalizuje niepożądane rezonanse  i zniekształcenia. Ramka posiada wyjątkowo niski profil, a maskownica pozwala głośnikom sprawnie zniknąć w każdych warunkach.

 

Warto dodać, że Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 cechuje duża prostota montażu. Poradzi sobie z nim nawet totalny nowicjusz; wygodne zaciski montażowe i niewielkie rozmiary konstrukcji pozwalają zainstalować głośniki w krótkim czasie, bez specjalistycznych narzędzi i umiejętności.

 

  • Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 – jeszcze lepsza dyspersja dźwięku

Przedni panel o strukturze plastra miodu to gwarancja polepszonej dyspersji. Wszystko to dzięki dodatkowemu usztywnieniu obudowy głośnika. Ponadto, panele zostały pokryte gumową powłoką, co prócz poprawy dźwięku zapewnia głośnikom elegancki wygląd.

 

  • Idealne dla każdego pomieszczenia

Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 świetnie sprawdzą się zarówno w miejscach publicznych, jak i mieszkaniach. Warunek jest jeden – jak każde głośniki instalacyjne, wymagają odpowiedniego przygotowania miejsca, dlatego ich montaż warto zaplanować już na etapie remontu. Głośniki Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 najprościej zamotujesz w płytach kartonowo-gipsowych.

 

Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 znakomicie nagłośnią przestrzenie takie, jak sklepy, restauracje czy poczekalnie. Równie dobrze uzupełnią twój zestaw kina domowego i pozwolą cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi, jako element systemu stereofonicznego.

 

Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525: tanie I dobre nagłośnienie instalacyjne

Głośniki Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 udowadniają, że dobre nagłośnienie instalacyjne może cechować się również dobrą ceną. Te modele z nawiązką odpowiedzą potrzebom domorosłych melomanów, ale także osób, którym zależy na świetnym nagłośnieniu przestrzeni komercyjnych. Doskonały wygląd, prostota montażu i zaskakująco dynamiczny dźwięk sprawiają, że Taga Harmony TLCR-580 i TLCR-525 to jedne z najchętniej wybieranych głośników instalacyjnych. Przekonaj się o tym sam!

Dodaj komentarz