Głośniki zewnętrzno-wewnętrzne – Taga Harmony – przegląd Skomentuj

Głośniki instalacyjne coraz częściej stosowane są nie tylko we wnętrzach, ale i na otwartych przestrzeniach. To znakomite rozwiązanie dla restauracji  i pubów dysponujących ogródkami, ale także prywatnych domów ogródkami. Nagłośnienie instalacyjne pozwala cieszyć się ulubioną muzyką dosłownie w każdym miejscu. Dziś przyjrzeliśmy się bliżej głośnikom marki Taga Harmony, przeznaczonym do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Taga Harmony – głośniki instalacyjne zewnętrzno-wewnętrzne

Taga Harmony to marka, której nie trzeba przedstawiać żadnemu audiofilowi. Producent kolumn głośnikowych i nagłośnienia instalacyjnego zasłynął nie tylko nienaganną jakością produktów, ale ich uniwersalnym, zawsze modnym designem. Taga Harmony TOS to 11 głośników instalacyjnych, które nadają się nie tylko do montażu w pomieszczeniach; z powodzeniem spełnią swoją rolę również na otwartej przestrzeni.

 

Od tego rodzaju urządzeń wymaga się rzecz jasna o więcej niż od klasycznych głośników instalacyjnych. Muszą nie tylko gwarantować doskonałą jakość dźwięku, ale wyróżniać się odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, promienie UV, wilgoć czy mróz. Takie wymogi nie stanowią jednak dla Taga Harmony większej przeszkody, czego dowodem jest kolekcja głośników przeznaczonych do pracy w warunkach specjalnych.

 

 • Taga Harmony TOS-715 V.2

To unowocześniona wersja topowego modelu TOS 715. W tym przypadku otrzymujemy większą obudowę, ulepszone przetworniki i jeszcze ciekawszy design. Taga Harmony TOS 715 V.2 posiada chłodzony ferrofluidem przetwornik wysokotonowy 1”, wyposażony dodatkowo w kopułkę tytanową. Średniotonowy przetwornik przenosi duże moce, zapewniając dynamikę dźwięku.

 

 • Taga Harmony TOS-600 V.2

Ten zgrabny głośnik doskonale będzie prezentować się w każdym miejscu. Jego sercem jest wysokotonowy przetwornik z kopułką jedwabną, któremu towarzyszy średniotonowy przetwornik z kopułką polipropylenową. Wraz z doskonałą jakością dźwięku, użytkownik otrzymuje możliwość banalnie prostego montażu.

 

 • Taga Harmony TOS-65V

Specyficzna konstrukcja to najciekawsza z cech Taga Harmony TOS-65V.  Sztywna i mocna obudowa  doskonale minimalizuje niepożądane rezonanse, co pozwala stosować go niemal w każdym miejscu. Głośnik Taga Harmony TOS-65V często stosowany jest na tarasach i basenach.

 

 • Taga Harmony TOS-580

To pierwszy głośnik instalacyjny wyposażony w uchwyt montażowy typu U. Można montować go w poziomie i pionie, co pozwala dopasować go idealnie do każdych warunków. Nie trzeba dodawać, że Taga Harmony TOS-580 to kwintesencja efektywności.

 

 • Taga Harmony TOS-515

Taga Harmony TOS-515 pozwoli ci cieszyć się ulubionymi dźwiękami w każdym wnętrzu. Doskonałej jakości przetworniki wysoko i średniotonowe zapewniają przenoszenie dużych mocy, czysty i dynamiczny dźwięk. Prosta stylistyka sprawi, że Taga Harmony TOS-515 będzie wyglądać dobrze wszędzie – nie tylko w domu, ale również w ogrodzie.

 

 • Taga Harmony TOS-515SM

Głośnik Taga Harmony TOS-515SM należy do linii stereo-mono, co pozwala z powodzeniem stosować go w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu. Zapewnia doskonałe rozpraszanie dźwięku i eliminuje efekt braku równowagi.

 

 • Taga Harmony TOS-415 V.S

To outdoorowy głośnik, pozwalający cieszyć się czystym, żywym i dynamicznym dźwiękiem gdziekolwiek jesteś. Taga Harmony TOS-415 V.S jest nie tylko odporny na warunki pogodowe, ale również bardzo łatwy w instalacji. Poradzi sobie z nią każdy.

 

 • Taga Harmony TOS-315

Ten niewielki, zgrabny głośnik świetnie sprawdza się w budynkach użyteczności publicznej, ale także w ogrodach i na tarasach. Stylowy wygląd sprawia, że będzie prezentował się dobrze w każdym miejscu. Taga Harmony TOS-315 zapewnia żywy i przestrzenny dźwięk, któremu niestraszne są trudne warunki atmosferyczne.

 

 • Taga Harmony TOS-215

Wysoce efektywny głośnik Taga Harmony TOS-215 posiada obudowę odporną na szkodliwe warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Dzięki uchwytowi typu U, może zostać zamontowany zarówno poziomo, jak i pionowo.

 

 • Taga Harmony Platinum-60

Minimalistyczne głośniki Taga Harmony Platinum-60 to doskonały wybór do miejsc użyteczności publicznej i otwartych przestrzeni. Są nie tylko odporne na szkodliwe czynniki, ale i efektywne – oferują czysty i dynamiczny dźwięk. Jak pozostałe modele, cechują się bardzo intuicyjnym montażem.

 

 • Taga Harmony TOS Platinum-100 SE

Ostatnim modelem z listy jest Taga Harmony TOS Platinum-100 SE. To model, który doskonale oddaje czyste, wysokie tony, jak również tony średnie – w sposób bogaty i dynamiczny. Taga Harmony TOS Platinum-100 SE wyróżnia się modnym i uniwersalnym designem, dzięki któremu będzie pasował dosłownie wszędzie.

 

Taga Harmony – najlepszy dźwięk w dowolnym miejscu

Zewnętrzno-wewnętrzne głośniki Taga Harmony TOS sprawią, że ulubione brzmienia będą z tobą wszędzie – już nie tylko w domu, ale także poza nim. To także znakomite rozwiązanie dla właścicieli basenów i restauracji z ogródkami. Który z modeli dostarczy świetny dźwięk w twojej przestrzeni?

Dodaj komentarz