kolumny podstawkowe klipsch

Jakie „podstawki” Klipsch Reference wybrać? Skomentuj

Kolumny podstawkowe to znakomite rozwiązanie dla małych i wymagających przestrzeni, w których głośniki podłogowe nie zdają egzaminu. Sam kompaktowy rozmiar to jednak nie wszystko – aby wypełnić niewielkie pomieszczenie świetnym dźwiękiem, kolumny podstawkowe muszą cechować się odpowiednimi parametrami. Dziś polecamy 3 modele bardzo sprawnych „podstawek” z serii Klipsch Reference.

Kolumny podstawkowe – dobre nawet w kawalerce

Małe, ciasne wnętrze nie musi przekreślać marzeń o doskonałym nagłośnieniu domowym. Przeciwnie – obecnie dzięki szerokiej ofercie kolumn, nawet bardzo trudną przestrzeń można wyposażyć w świetny dźwięk. Sposobem na to są kolumny podstawkowe, które mogą stanowić nie tylko dodatek do kompletnego zestawu nagłaśniającego, ale też samodzielne źródła ulubionej muzyki.

„Podstawki” nie wymagają specjalnego statywu – owszem, jest on bardzo przydatny i pozwala dobrze ukierunkować dźwięk, jednak jeśli warunki nie pozwalają na jego umieszczenie, można z niego zrezygnować. Głośniki podstawkowe równie świetnie poradzą sobie umiejscowione np. na meblach.

Myśl o wymagających pomieszczeniach przyświecała nam podczas typowania najlepszych „podstawek” marki Klipsch. Poszukiwania skoncentrowaliśmy na świetnie ocenianej serii Reference. Które z głośników podstawkowych warto kupić?

Najlepsze kolumny podstawkowe Klipsch Reference

Choć niewielkie, skrywają w sobie najlepsze technologie i udogodnienia, których mogą wymagać miłośnicy dobrych brzmień. Wybierz swoje kolumny podstawkowe Klipsch Reference i ciesz się najlepszym dźwiękiem w dowolnej przestrzeni.

Klipsch R-41M

Sercem tej kolumny podstawkowej jest wyjątkowa tuba hybrydowa Tractrix Horn 90° X 90°, doskonale znana zwolennikom marki Klipsch. To właśnie ona zapewnia kolumnie moc i czyste brzmienie. Niewielka podstawka Klipsch R41-M o wymiarach 287 x 146 x 200 mm skrywa również aluminiowy głośnik LTS z kaptonowym zawieszeniem, doskonale minimalizujący zakłócenia i gwarantujący dynamicznie brzmienie. Miedziane membrany głośnika wysokotonowego nie tylko świetnie wyglądają, ale także świetnie radzą sobie z niskimi częstotliwościami. Ta niepozorna kolumna podstawkowa znajdzie dla siebie miejsce w każdym mieszkaniu. Nie można pominąć typowego dla Klipsha eleganckiego designu, który wpasuje się dosłownie wszędzie.

Klipsch R-41PM EU
klipsch r-41pm

Klipsh R41-PM

Prócz oferowanych w kolumnie Klipsh R41-M technologii, Klipsh R41-PM zaskakuje wbudowanym wzmacniaczem, czyniącym każdy utwór jeszcze bardziej dynamicznym. Wystarczy telewizor, odtwarzacz płyt, czy nawet telefon lub tablet, by przekonać się o jego możliwościach.

Przemyślana budowa i jakość kolumn Klipsh R41-PM to najlepsza recepta na to, by zaoszczędzić miejsce, bez rezygnowania z wrażeń muzycznych.

Klipsch R-41SA

Marzysz o doskonałej jakości ścieżkach dźwiękowych z ulubionych filmów? Klipsch R-41-SA to najlepsze rozwiązanie dla kina domowego w niewielkim pomieszczeniu. Dzięki systemowi mocowania do ściany, pozwolą zaoszczędzić Ci cenne miejsce. Ich konstrukcja sprawia, że dźwięk odbija się od ścian i sufitu, tworząc efekt przestrzenności. Uniwersalny i prosty wygląd kolumn nie będzie kolidować z wystrojem pomieszczenia.

Co ciekawe, Klipsch R-41-SA można stosować równocześnie z innymi produktami z serii lub samodzielnie, zależnie od zapotrzebowań i dostępnego miejsca.

Klipsch

Kolumny Klipsh Reference w najlepszych cenach

Szukasz kolumn podstawkowych Klipsh Reference? W naszym sklepie kupisz je w najlepszych cenach. Sprawdź ofertę i wyposaż swoje mieszkanie w dźwięk, który zaskakuje.

Dodaj komentarz