Głośniki Samochodowe


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Głośniki samochodowe

 

Odpowiednia akustyka w samochodzie jest niezwykle istotna dla większości osób, które są dumnymi właścicielami pojazdów. Kategoria głośniki samochodowe dzieli się na 4 zasadnicze podgrupy: głośniki dwudrożne, niskotonowe, trójdrożne oraz teetery samochodowe.

 

Głośniki dwudrożne

Głośniki dwudrożne mogą występować w wielu różnych rozmiarach oraz mogą mieć zróżnicowaną moc. Są one powleczone specjalistyczną membraną polipropylenową, która zapewnia dobrą ochronę przed brudem, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Głośniki występują w formie koszy, co w znacznym stopniu ułatwia ich montaż. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły daje nie tylko fantastyczne wrażenie wizualne, ale przede wszystkim odsłuchowe.

 

Głośniki niskotonowe

Użycie głośników niskotonowych pozwala na rozbudowanie dwudrożnego systemu nagłośnienia w system trójdrożny.Wysokiej jakości wykonanie robi doskonale wrażenie, a specjalistyczna membrana wykonana z mieszanki papieru i pianki chroni poszczególne, wewnętrzne elementy przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

 

Głośniki trójdrożne

Przejście z układu dwudrożnego na trójdrożny będzie dobrym posunięciem w przypadku, kiedy klient chce osiągnąć znacznie większą moc, efektywność oraz znacznie niższy bas. To z kolei wymaga zastosowania głośników niskotonowych o znacznie większej średnicy – w ten sposób tracą on zdolność poprawnego przetwarzania średnich częstotliwości.

 

Tweetery samochodowe

Tweetery samochodowe czyli głośniki wysokotonowe to niewielkie głośniki, które przeznaczone są do montażu w standardowych miejscach montażowych pojazdu. Zazwyczaj wykonane są z lekkiej gumy butylenowej wraz z lekko metalizowaną membraną, magnesem z gumową osłoną oraz koszem z powłoką antywibracyjną. Wszystkie te elementy sprawiają, że głośnik nie tylko doskonale się prezentuje, ale również zapewnia wysokiej jakości, czysty i precyzyjny dźwięk każdej nuty. Ponadto tweetery samochodowe można zamontować w dosłownie kilka chwil i to bez użycia specjalistycznych narzędzi.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader