dwudrożne


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników

Głośniki są urządzeniami elektrycznymi, które ze względu na charakterystyczną budowę (opartą na elektromagnesie) mogą konwertować sygnał elektryczny wysokiej częstotliwości do sygnału dźwiękowego. Oczywiście wspomniana konwersja sygnałowa zachodzi w określonych pasmach, stąd też często stosuje się układy dwudrożne, a nawet trójdrożne.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zaawansowanych głośników samochodowych, dostosowanych do wymagań stawianych przez ograniczoną przestrzeń. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów (oscylujących pomiędzy 80 a 300 mm), charakteryzują się one wysoką jakością przenoszonego dźwięku.

 

Nasze głośniki samochodowe to przede wszystkim:

1. Możliwość przenoszenia dźwięku o różnorodnej tonacji (najczęściej niskiej i średniej). Jest to spowodowane dwudrożną konstrukcją, umożliwiającą emisję dwóch “dróg” sygnałowych.

2. Zastosowanie zwrotnicy dwudrożnej, dzięki której głośnik nie jest zbytnio przeciążony, nawet podczas konwersji sygnałów o bardzo dużej energii.

3. Wprowadzenie mocnej, aluminiowej membrany, gwarantującej doskonałą jakość przenoszonego dźwięku i niesamowitą trwałość całości układu.

4. Wprowadzony w niektórych układach głośnik przetwarzający dźwięki w wysokiej tonacji. Dzięki niemu przetworzenie takich sygnałów, jak dźwięk perkusji czy śpiewu a capella jest jeszcze dokładniejsze i efektywniejsze.

5. Zastosowanie mocnego i wydajnego magnesu, a także – jego stabilny montaż na podstawie głośnika. Dzięki temu rozwiązaniu nawet długotrwałe użytkowanie sprzętu nie spowoduje zmiany parametrów przekazywanego sygnału.

6. Ciekawa i nowoczesna konstrukcja, dzięki której samochodowe głośniki dwudrożne prezentują się niezwykle nowocześnie.

 

Całość układu głośnika jest zamknięta w solidnym, odpornym na oddziaływania zewnętrzne koszu, co wiąże się ze zwiększoną odpornością na przeciążenia (zwłaszcza w trakcie jazdy samochodem).

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod wskazanymi na naszej stronie danymi kontaktowymi.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader