Kable Samochodowe


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Kable samochodowe i systemy transmisji sygnałów.

 

Kable samochodowe, ze względu na swoje zastosowanie, muszą charakteryzować się szeregiem parametrów, dzięki którym transmitowany sygnał będzie charakteryzował się możliwie minimalnym współczynnikiem tłumienia. W ramach naszej oferty, przygotowaliśmy zestawy dedykowanych przewodów, zapewniających maksymalny komfort akustyczny.

 

Co można znaleźć w naszej ofercie?

W związku z tym, że kable i przewody samochodowe to bardzo szeroki zakres naszej oferty, postanowiliśmy podzielić ją na kilka zasadniczych elementów.

 

1. Przewody sygnałowe RCA

Oferowane w ramach naszej oferty przewody sygnałowe, oparte są na podwójnej, dwukanałowej konstrukcji, zapewniającej transmisję sygnału stereofonicznego w zaawansowanych układach nagłośnienia samochodowego. Posiadają oplot, którego zadaniem jest zwiększenie stopnia ochrony przewodu przez przetarciami a także zmniejszenie podatności przewodu, na zewnętrzne sygnały o charakterze elektromagnetycznym.

 

2. Zestawy przewodów do montażu wzmacniacza

Posiadamy również kompletne zestawy, niezbędne przy montażu wzmacniacza samochodowego. W ich skład wchodzą przede wszystkim przewody zasilające, sygnałowe, przewód sterujący, oprawka z bezpiecznikiem i dodatkowe akcesoria. Zapewniają one szybki i bezproblemowy montaż układu wzmacniającego, przy zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa użytkowania tego typu układów.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych produktach?

Oferowane przez nas przewody i kable samochodowe, zapewniają maksymalny stopień zabezpieczenia rdzenia, przed zewnętrznymi źródłami sygnału elektromagnetycznego. W tym celu, stosujemy wspomniane oploty, ale też podwójne ekranowanie przewodu transmisyjnego.

Dużą zaletą naszych przewodów, jest charakterystyczna struktura samego rdzenia, opartego na konstrukcji skręcanej. W ten sposób zwiększamy wytrzymałość przewodu, jednocześnie wpływając na spadek wewnętrznych impedancji i pojemności układu.

 

Podsumowanie

Podsumowując, oferowane przez nas rozwiązania, zapewniają maksymalny komfort akustyczny, minimalizując jednocześnie ryzyko powstawania zakłóceń o charakterze wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Niewielka pojemność sprawia, że doskonale sprawdzają się one w przypadku sygnałów o bardzo dużych częstotliwościach.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader