Kontrolery


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Kontrolery DMX to zaawansowane urządzenia cyfrowe, pozwalające na sterowanie poszczególnymi urządzeniami oświetleniowymi i generowanie dodatkowych efektów (np. wytwarzanie dymu). Kontroler oświetlenia to przede wszystkim możliwość sterowania efektami z poziomu jednego pulpitu, a także funkcja przypisania do każdego z kontrolowanych urządzeń osobnego adresu sieciowego.

 

Nasza oferta kontrolerów DMX została tak przygotowana, by zaspokoić wszystkie, nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Nasze sterowniki oświetlenia posiadają szereg zalet. Oto niektóre z nich.

 

Możliwość sterowania kilkoma reflektorami naraz

Nasze kontrolery umożliwiają sterowanie kilkoma źródłami oświetlenia naraz, w dowolnej kolorystycznie konfiguracji. Wszystkie konfiguracje można z powodzeniem zapisać na nośnikach zewnętrznych, dzięki wmontowanym (i izolowanym) złączom USB.

 

Wygoda korzystania

Niektóre z naszych kontrolerów posiadają miniaturo kształt. Są to rozwiązania skierowane zwłaszcza do tych osób, które cenią sobie mobilność i wysoką złożoność generowanych efektów. Co ważne – każdy z naszych kontrolerów posiada galwaniczną izolację pomiędzy złączem DMX a kontrolerem USB. Dzięki temu praca obydwu układów, nawet pod maksymalnym obciążeniem, nigdy nie będzie zakłócona.

 

Kontroler diodowy

W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę kontrolerów diodowych, charakteryzujących się prostym interfejsem użytkownika. Zaimplementowane diody sprawiają, że sterowanie całością układu jest jeszcze prostsze i wygodniejsze – nawet, dla początkujących użytkowników systemów DMX.

 

Mocna obudowa

Każdy z naszych kontrolerów posiada bardzo mocną obudowę, która jest odporna na oddziaływania zewnętrzne. Dzięki temu nawet najbardziej intensywne użytkowanie sprzętu nie odbije się negatywnie na jego strukturze i konstrukcji.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną ofertę wszystkich udostępnianych przez nas sterowników DMX, koniecznie zapraszamy do jej przejrzenia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader