Monacor


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Głośniki Monacor

 

Marka Monacor jest znana chyba wszystkim miłośnikom samochodowych zestawów głośnikowych. Powstała ona w 1994 roku i stopniowo rozbudowywała się, otwierając swoje siedziby w kolejnych, największych miastach Polski.

W ofercie naszego sklepu internetowego, można znaleźć szereg różnych rodzajów głośników tego producenta, podzielonych na kilka tematycznych kategorii. Oto niektóre z nich.

 

Głośniki tonalne

Głośniki tonalne to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny o określonej częstotliwości. Wyróżniamy głośniki nisko, średnio i wysokotonowe. Głośniki Monacor dostępne w naszej ofercie są podzielone według tej zasady. Co więcej, sprzedajemy również głośniki uniwersalne (szerokopasmowe), które doskonale przetwarzają sygnały o różnym spektrum częstotliwości.

 

Głośniki Hi-Fi

Głośniki Hi-Fi to zaawansowana forma urządzeń, konwertujących sygnał elektryczny na akustyczny, przy maksymalnym zachowaniu oryginalnego brzmienia. Warto jednak pamiętać, że jest to w znacznym stopniu uzależnione od charakterystyki akustycznej pomieszczenia, jak również od jakości przesyłanego dźwięku.

 

Głośniki miniaturowe

Głośniki o konstrukcji miniaturowej, to zaawansowane urządzenia odbiorcze, charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi. Jest to możliwe dzięki specjalnej, kopułkowej budowie przetwornika, pozwalającej na zminiaturyzowanie poszczególnych jego elementów.

 

Akcesoria

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych akcesoriów wzmacniających sygnał dźwiękowy, paneli sterujących a także elementów tłumiących i dekoracyjnych do głośników. Wszystkie dostępne w naszym sklepie akcesoria, są kompatybilne z asortymentem wchodzącym w skład naszej oferty.

 

Zwrotnice

Zwrotnicami nazywamy zaawansowane układy elektroniczne, których zadaniem jest podział sygnału szerokopasmowego, na kilka sygnałów o różnych, znacznie węższych pasmach. Częstotliwości pracy naszych zwrotnic, są kompatybilne z pasmami obsługiwanymi przez głośniki udostępniane w naszym sklepie.

W celu sprawdzenia całości oferty dostępnych w naszym sklepie produktów marki Monacor, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader