STX


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Głośniki do kolumn STX

 

STX to jeden z wiodących producentów przetworników elektroakustycznych. Rozwiązania dostarczane przez tą firmę charakteryzują się doskonałymi parametrami przetwarzania sygnału, zarówno w ściśle określonych, jak również w bardzo szerokich pasmach sygnału.

 

Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przetworników tego producenta. Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka segmentów, które różnią się pomiędzy sobą przetwarzanymi częstotliwościami.

 

Głośniki STX szerokopasmowe

 

Pierwszą kategorią oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie głośników STX, są oczywiście przetworniki szerokopasmowe. Charakteryzują się one bardzo szerokim pasmem przenoszenia, co z pewnością zadowoli miłośników mniej rozbudowanych, choć niewątpliwie funkcjonalnych układów.

 

Głośniki STX niskotonowe

 

To z kolei rozwiązania dostosowane do sygnałów niskich częstotliwości, uzyskanych na wskutek oddziaływania zwrotnicy (aktywnej, lub pasywnej). Oferowane przez nas rozwiązania, charakteryzują się standardową impedancją (8 ohm) i bardzo dobrą czułością (rzędu 85 dB). Wprowadzenie tych rozwiązań gwarantuje optymalną jakość przetwarzanych sygnałów niskich częstotliwości.

 

Głośniki STX średniotonowe

 

Średniotonowe głośniki do kolumn STX, to gwarancja optymalnej jakości sygnału w średnim paśmie przenoszenia. Zastosowanie w nich stalowego klosza, przedkłada się na jeszcze lepsze efekty akustyczne. Podobnie jak w przypadku głośników niskotonowych, dominującą częścią naszej oferty są przetworniki o impedancji 8 ohm.

 

Głośniki STX wysokotonowe

 

Głośniki do kolumn w wersji wysokotonowej, gwarantują doskonałą jakość sygnałów o wysokich częstotliwościach. Dla większości tych głośników, rekomendujemy minimalną częstotliwość odcięcia rzędu 2900 Hz / 12 dB / oct. Najbardziej zaawansowane układy posiadają poliwęglanową obudowę i bardzo dużą czułość, rzędu 92 dB.

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących prezentowanych tu urządzeń a także minimalnych i maksymalnych (zalecanych) częstotliwości przenoszenia, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader