Zestawy 7.1


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Zestawy 7.1 do kina domowego

 

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i zaawansowane zestawy 7.1, które stanowią idealną podstawę pod najwyższej klasy kino domowe. Będą one idealnym sprzętem dla wszystkich miłośników filmów, zapewniając niebanalne efekty dźwiękowe, a tym samym znacznie zwiększając poziom rozrywki.

 

Nowoczesna technologia

Kino domowe 7.1 to technologia, która znacznie przewyższa najbardziej powszechne w dzisiejszych czasach zestawy 5.1. Przy wszystkich głośnikach zestawu zastosowano nowoczesne systemy i najwyższej jakości elementy, po to by stworzyć urządzenia o jak najlepszych parametrach technicznych, umożliwiające uzyskanie czystego i mocnego dźwięku, bez dodatkowych zakłóceń.

 

Aż siedem głośników

W porównaniu z kinem domowym 5.1, zastosowano tu aż siedem głośników, które sprawiają, że dźwięk dociera do uszu z jeszcze większej stron, a co za tym idzie, wydaje się po prostu bardziej przestrzenny i naturalny. Do zestawu 5.1, w którym znajdziemy kolumnę centralną, dwa głośniki po bokach ze przodu oraz dwa z tyłu, dodano tu jeszcze dodatkowe głośniki boczne – prawy i lewy.

 

Dla miłośników kina domowego i nie tylko

Zestawy 7.1 świetnie sprawdzają się w domach oraz mieszkaniach, jednak z powodzeniem można zastosować je również w innych miejscach, szczególnie w szkołach, przedszkolach, instytucjach i rozmaitych placówkach szkoleniowych. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, szczególnie poleca się odtwarzanie na zestawach filmów na odtwarzaczu Blu-ray.

 

Wyjątkowe wzornictwo

Oprócz ciekawych i zaawansowanych rozwiązań technicznych, warto również zwrócić uwagę na unikatowe, nowoczesne wzornictwo proponowanych zestawów kina domowego 7.1. Wszystkie elementy odznaczają się wyjątkową, klasyczną formą, połączoną z nowoczesnym wyrazem, co umożliwia stworzenie w przestrzeni kina domowego naprawdę ciekawej i stylowej aranżacji.

 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących zestawów kina domowego 7.1, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i doradzimy w sprawie wyboru najbardziej odpowiedniego sprzętu.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader