Wzmacniacze

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Wzmacniacze stereo i kina domowego

Wzmacniacze to zaawansowane urządzenia elektroniczne, zwiększające moc sygnału na wejściu i to nawet kilkaset razy. Co ważne, ich budowa pozwala na wzmocnienie mocy sygnału bez ryzyka spadku jego jakości (oczywiście w określonym przedziale wartości). Każdy nasz wzmacniacz do głośników został tak dobrany, by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Stawiamy na integrację

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że większość naszych Klientów to osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zaawansowanymi urządzeniami wzmacniającymi sygnał audio i stereo. Dlatego stawiamy na rozwiązania zintegrowane, które gwarantują wysoką jakość emitowanego dźwięku i jednocześnie pozwalają na uzyskanie odpowiednich efektów, bez niepotrzebnych strat. Ponadto zintegrowany wzmacniacz audio jest praktycznie bezobsługowy i nie wymaga dodatkowych podłączeń i segmentów.

Dobieramy moc do Państwa oczekiwań

Stawiamy na rozwiązania zoptymalizowane pod kątem mocy całkowitej sygnału wyjściowego. Dlatego podzieliliśmy nasze wzmacniacze na kilka podkategorii, dopasowanych do konkretnych pomieszczeń.

1. Urządzenia o mocy nieprzekraczającej 40 W sprawdzą się w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 15 metrów.

2. Urządzenia o mocy nieprzekraczającej 90 W sprawdzą się w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 30 – 40 metrów.

3. Urządzenia o mocy około 150 W sprawdzą się w pomieszczeniach o powierzchni rzędu 50 metrów.

Warto dodać, że wszystkie nasze wzmacniacze pracują optymalnie w przypadku wykorzystania nieco ponad 50 procent mocy całkowitej.

Oferujemy mnogość rozwiązań

Każdy nasz wzmacniacz stereo charakteryzuje się wysokim stopniem uniwersalności, zwłaszcza w kontekście dostępnych łączy. Standardem są podstawowe gniazda RCA. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom wzmacniacze z łączami USB (A i B) a także złączem koaksjalnym i stykiem optycznym. Dzięki temu nasze wzmacniacze można podłączać zarówno do niewielkich urządzeń mobilnych, jak również do komputera (dotyczy strumieniowania danych).

Nasze wzmacniacze spełnią każde, nawet najbardziej wymagające oczekiwania.