HDMI


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Kable HDMI

 

Kabel hdmi to niezbędne wyposażenie każdego nowego telewizora czy komputera. Przewód tego typu służy do przesyłania obrazu i dźwięku w wysokiej jakości. Nasz sklep oferuje przewody hdmi i akcesoria do nich w bardzo szerokim wyborze, dostosowanym do potrzeb różnorodnych użytkowników.

Każdy przewód hdmi działa w oparciu o standard TMDS – Transition Minimized Differential Signaling. Technologia ta zakłada, że kod zero-jedynkowy w materiale źródłowym w nieznacznym stopniu różni się od kodu wykorzystywanego przez telewizor do wyświetlania obrazu. Każdy kod przesyłany jest w dwóch kopiach, które przed wyświetleniem obrazu są porównywane, co pozwala na usunięcie ewentualnych rozbieżności.

 

Poszczególne kable hdmi mogą różnić się między sobą sposobem wykończenia, czy długością, jednak jakość wyświetlanego obrazu i dźwięku w każdym przypadku będzie identyczna. Przy zastosowaniu kabla hdmi nie ma możliwości wystąpienia szumów, czy zniekształceń obrazu – jeśli kabel będzie niesprawny, po prostu nie będzie działał. Wyjątek stanowią przewody o długości kilkunastu metrów i więcej. Przy przesyłaniu sygnału na tak dużą odległość mogą pojawić się zakłócenia, warto jednak mieć na uwadze, że dla większości domowych zastosowań tak długie kable są zbędne. HDMI to najlepsza i najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do przesyłania wideo i audio, którą mają do dyspozycji współcześni użytkownicy telewizorów i komputerów.

 

W naszym sklepie oprócz przewodów oferujemy również przejściówki hdmi w różnych wariantach. Te niewielkie akcesoria umożliwiają podłączenie przez złącze hdmi przewodów zakończonych innymi złączami.

 

Dokładamy wszelkich starań, by kable hdmi i akcesoria, które posiadamy w swojej ofercie, wyróżniały się wysoką jakością i niezawodnością. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. W trosce o dobro naszych klientów oferujemy wysokogatunkowe kable w konkurencyjnych cenach. Oferta jest na bieżąco poszerzana o kolejne produkty, tak by jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader