RCA


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Kabel RCA

 

Kabel RCA jest konstrukcją dosyć starą. Powstał w latach 40 ubiegłego wieku. Charakteryzuje się dość prostą konstrukcją, w której przewód transmisyjny (+) został umiejscowiony w centralnym miejscu. Z kolei masa (-) znajduje się w zewnętrznej konstrukcji przewodu.

 

Przewód RCA jest stosowany we wszystkich urządzeniach, w których wykorzystuje się złącza chinch (x2). Z powodzeniem można go wykorzystywać w połączeniach amplitunerów, wzmacniaczy, telewizorów, radia itd.

 

Co warto wiedzieć na temat naszych kabli RCA?

 

1. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to efektywny przepływ sygnału elektrycznego. Co ważne, wysokogatunkowa miedź zastosowana do budowy przewodu charakteryzuje się minimalną rezystancją, indukcyjnością i pojemnością, dzięki czemu transmitowany sygnał nie jest w żadnym wypadku tłumiony.

 

2. Ich konstrukcja jest tak dobrana, by zapewniały one maksimum odporności na zakłócenia zewnętrzne (zwłaszcza w przypadku fal elektromagnetycznych). Nasze kable RCA posiadają dodatkowe ekranowanie, które na dłuższych odcinkach zabezpiecza je przed oddziaływaniem innych źródeł fal.

 

3. Są one dostępne w różnych długościach. Zaletą prezentowanych kabli jest możliwość podpięcia ich nawet na bardzo długie dystanse.

 

4. Niektóre z naszych przewodów posiadają dodatkową żyłę zabezpieczającą przed porażeniem (uziemiającą). Jest to rozwiązanie bardzo często stosowane w gramofonach.

 

5. W naszych przewodach RCA standardem są pozłacane styki. Gwarantują one jeszcze lepszą transmisję sygnału poprzez redukcję impedancji wejście/wyjście. Zastosowanie przewodu o zmniejszonej impedancji sprawia, że unikamy efektu tak zwanego “ostrego wejścia”, czyli intensywnego impulsu sygnałowego pojawiającego się w momencie podpięcia kabla.

 

Nasze kable RCA pogrupowaliśmy tematycznie, zaczynając od typowych przewodów “na każde zastosowanie” a kończąc na specjalistycznych przejściach dostosowanych do konkretnych urządzeń.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader