Mikrofony krawatowe


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Mikrofony krawatowe

 

Cechą wyróżniającą mikrofony krawatowe od ich znacznie większych odpowiedników, jest bardzo duża czułość przetwornika i jego niewielki rozmiar. Urządzenia te, zazwyczaj posiadają wkładki umożliwiające zbieranie fali akustycznej z różnych kierunków.

 

Przetworniki krawatowe, które umieściliśmy w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką jakością przetwarzanego głosu a także dyskretną konstrukcją. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego zasilania, mogą one pracować z bardzo dużą dokładnością, minimalizując jednocześnie negatywne skutki zakłóceń i szumów.

 

Pełna dyskrecja

 

Standardowy mikrofon krawatowy powinien być praktycznie niezauważalny. Dlatego też część oferowanych przez nas przetworników jest dostępna w kolorze skóry. Dzięki temu doskonale zlewają się one z ciałem człowieka i są praktycznie niewidoczne.

 

Dodatkowy adapter

 

Adapter z gniazdem 3.5 mm jest dodatkowym, a jednocześnie niezbędnym elementem w układach mikrofonów krawatowych. Nasze adaptery są sprzedawane jako wyposażenie dodatkowe. Są one dopasowane do konkretnych mikrofonów, gwarantując maksymalną jakość przetwarzanego i wzmacnianego dźwięku.

 

Wewnętrzne zasilanie

 

Każdy z naszych mikrofonów jest wyposażony w wewnętrzne źródło zasilania (baterię). Jest ona umiejscowiona w adapterze, gwarantując doskonałe wzmocnienie i doskonałą jakość sygnału, płynącego do zewnętrznego wzmacniacza, lub miksera. Uwaga! Bateria jest dołączona do zestawu jako wyposażenie dodatkowe!

 

Mocny klips

 

Mikrofony krawatowe, które są dostępne w naszej ofercie, posiadają specjalne, bardzo wytrzymałe mocowanie. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest nagrywanie dźwięku również podczas intensywnych ruchów, bez ryzyka odpadnięcia i uszkodzenia mikrofonu. Całość jest wykonana z wytrzymałego tworzywa.

Podsumowując, nasze mikrofony krawatowe gwarantują Państwu maksymalną jakość przetwarzanego dźwięku, z jednoczesnym odseparowaniem go od innych, zewnętrznych zakłóceń. Całość zamknięta jest w wygodnej, mocnej obudowie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader