Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Mównice konferencyjne to podstawowy element wyposażenia centrów biznesowych, czy sal szkoleniowych. Trudno wyobrazić sobie aulę wykładową uczelni wyższej, bądź salę rozpraw w sądzie bez niej. Z kolei po nowoczesne multimedialne rozwiązanie z tego zakresu sięgają nawet co odważniejsi… budownicze kościołów! Koniecznie towarzyszy ona wydarzeniom gromadzącym audytorium, gdzie występują przemówienia

Na niniejszej stronie znajdą Państwo produkty właśnie z kategorii mównic konferencyjnych. Jako polski Dystrybutor proponujemy nowoczesne rozwiązania firm: Dexon, ITC Audio, LDM, a także Monacor International, zatem czołowych dostawców multimediów związanych z akustyką. Współpraca z takimi partnerami to gwarancja najwyższej jakości w ramach naszej oferty! Natomiast szeroki zasięg funkcjonalny, ale także cenowy proponowanych mównic z pewnością pomoże podczas wyboru właściwego produktu. Wyposażenie danych modeli jest mocno zróżnicowane pod względem: ilości i rodzaju zamontowanych mikrofonów, sposobów zasilania, przestrzeni na akcesoria (laptop, dokumenty, wyświetlacz), sposobów podświetlenia pulpitu, wbudowanie miksera i wiele innych. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli Państwu dobrać sprzęt dopasowany do aranżacji wnętrza, w którym zostanie zamontowany. Niektóre mównice są dostępne od ręki, natomiast część z nich jest wykonywana jedynie na zamówienie! Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na ten detal, ponieważ wpływa on na przebieg realizacji zamówienia. Dodatkowo jeszcze przed dokonaniem zakupu, zapraszamy do zapoznania się z opiniami o danym produkcie, bezpośrednio na jego podstronie. W ramach dostaw proponujemy kilka możliwości dostarczenia przesyłki, tak aby mogli Państwo sami wybrać najdogodniejszą dla siebie.

Umożliwiamy nie tylko zakup rozwiązań najwyższej jakości. Pozostajemy otwarci na kwestie personalizacji poszczególnych zamówień, a także negocjacji warunków handlowych. Proponujemy także atrakcyjne rabaty zakupowe. Dodatkowo doradzamy Państwu w zakresie oferowanych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu i zakupów na naszej stronie!