Wyświetlanie 1–16 z 89 wyników

Wzmacniacze miksujące PA

Wzmacniacze miksujące mają ogromne znaczenie w systemach emisji dźwięku. Umożliwiają one podłączenie kilku źródeł dźwięku, bez konieczności wprowadzania dodatkowego miksera. Profesjonalne urządzenia wzmacniające sygnał audio nie tylko obsługują przebiegi liniowe (pochodzące z odtwarzaczy i innych emiterów dźwięku), ale też sygnały mikrofonowe.

W ramach naszej oferty przedstawiamy Państwu najnowszej generacji miksujące wzmacniacze PA, charakteryzujące się bardzo korzystnymi parametrami wzmacniającymi w różnych częstotliwościach. Zajmujemy się dystrybucją nie tylko układów miksujących i wzmacniających, ale też komponentów do nich.

Układy miksujące i wzmacniające

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznych wzmacniaczy z funkcją miksowania dźwięku. Charakteryzują się one cichą pracą (większość pracuje bez konieczności wprowadzenia zewnętrznych układów chłodzących), posiadaniem korektorów barwy a także – w niektórych modelach – wbudowanym tunerem AM/FM i odtwarzaczem CD i MP3.

Wzmacniacze miksujace to nieodłączny element każdej instalacji nagłaśniającej, pracującej w systemie PA. Przy ich pomocy możliwe jest podłączenie kilku źródeł dźwięku, bez konieczności stosowania dodatkowego, zewnętrznego miksera. Poznaj naszą ofertę najlepszych wzmacniaczy miksujacych, dostępnych na polskim rynku sprzętu nagłaśniającego.

MONACOR

Urządzenia marki MONACOR zostały stworzone z myślą o wspieraniu systemu nagłośnieniowego na wielu polach. Wzmacniacze miksujące mogą pracować zarówno w systemach nagłośnieniowych PA, jak i z innymi systemami elektroakustycznymi. Zasięg dźwięku jest wystarczająco duży, aby objąć powierzchnię kilku odległych od siebie budynków. Wzmacniacze tej marki są ciche ze względu na zastosowanie chłodzenia bez wentylatora. W celu zabezpieczenia wzmacniacza w razie braku energii elektrycznej, urządzenie może być zasilane sieciowe lub awaryjnie.

Tonsil

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wzmacniacze miksujące marki Tonsil, która znana jest z dbałości o doskonały dźwięk, niezawodnego działania oraz wszechstronnego zastosowania. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się w nagłośnieniach radiowęzłowych. Wzmacniacz miksujacy marki Tonsil daje możliwość regulacji barwy dźwięku oraz wzmocnienia poprzez indywidualną regulację poszczególnych tonów i dźwięków. Wzmacniacze wyposażanie są w kilka wejść mikrofonowych i liniowych, pozwalających na zewnętrzne podłączenie mikrofonów i głośników.

RH Sound

Cyfrowe wzmacniacze miksujące marki RH Sound to uniwersalne urządzenia radiowęzłowe. Urządzenia tej marki uważane są za niezawodne w swojej pracy i niebywale proste w obsłudze. Wzmacniacze RH Sound, dostępne w naszej ofercie, z powodzeniem mogą być wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej takich jak kawiarnie, restauracje, hotele czy miejsca sakralne. Wzmacniacze miksujące tej firmy stanowią nieodłączny element systemu nagłaśniającego PA zarówno prostszego, jak i bardziej skomplikowanego. Uniwersalne wyjścia głośnikowe umożliwiają podłączenie do wzmacniacza kilku zewnętrznych głośników.

Piloty IR

Za pomocą pilotów IR, możliwe jest zdalne sterowanie układami wzmacniaczy, za pośrednictwem kilku wygodnych przycisków. Zastosowanie podczerwieni, jako nośnika transmitowanych sygnałów, gwarantuje duży zasięg pilota. Co ważne, nasze piloty IR są dostosowane do konkretnych, dedykowanych im urządzeń. Dlatego przed zakupem zachęcamy do dokładnego sprawdzenia, z jakim wzmacniaczem dany pilot jest kompatybilny.

Mikrofony systemowe

Mikrofony systemowe umożliwiają nie tylko emisję sygnału mikrofonowego, ale co równie ważne – jego poprowadzenie do kilku różnych stref. W naszej ofercie dominują urządzenia umożliwiającego transmisję sygnału wyjściowego nawet do sześciu odrębnych stref, co przedkłada się na duże możliwości w zakresie budowy układów nagłośnienia. Nasze mikrofony systemowe można z łatwością podłączyć do wzmacniacza miksującego.

Prezentowane przez nas rozwiązania w zakresie wzmacniaczy miksujących i akcesoriów do nich to gwarancja maksymalnej jakości dźwięku, bez konieczności zbędnej rozbudowy obwodu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostępności i kompatybilności poszczególnych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.

0 kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

0

Czas wysyłki

5

Koszt wysyłki

0

Obsługa kupującego

0
24 paź 2019
Głośnik SONY Eastech 16,5cm(16) 100W 6ohm PROMOCJA
23 paź 2019
Filc Koc MATERIAŁ OBICIOWY szer2m POLSKI 1m2
23 paź 2019
Monacor HSE-821SX - Elektretowy Mikrofon Nagłowny
Super ekstra!
23 paź 2019
Monacor DNH-185 HPF mono 8 ohm
23 paź 2019
głośnik Tonsil GDN 30/60/1 6ohm ALTUS 140 oryginał
22 paź 2019
MATERIAŁ tkanina głośnikowa na maskownice CZARNA
22 paź 2019
Tonsil GDWT 9/80 8Ohm ALTUS ALTON oryginał NOWE
Super firma. Polecam
22 paź 2019
MATERIAŁ tkanina na maskownice 2m2 + KLEJ ! SMART!
polecam
22 paź 2019
tweeter GŁOŚNIK wysokotonowy kolumny JBL typu E E
Błyskawiczna przesyłka, polecam
22 paź 2019
Głośnik SONY Eastech 16,5cm(16) 100W 6ohm PROMOCJA
Wszystko ok polecam
22 paź 2019
MATERIAŁ tkanina głośnikowa na maskownice CZARNA
Wszystko OK Polecam
22 paź 2019
PRZEJŚCIÓWKA 2 RCA CINCH STEREO - DIN 5pin Hi-Fi
22 paź 2019
Monacor HT-88 Głośnik tubowy wysokotonowy 100W
Wszystko OK
22 paź 2019
głośnik Tonsil GDN 30/60/1 6ohm ALTUS 140 oryginał
Wszystko w najlepszym porządku Polecam
21 paź 2019
Tonsil GDWK 10/80T wytrzymały głośnik do kolumn
21 paź 2019
Monacor MBR-45 - Rura bass-reflex 45 x 62 mm
21 paź 2019
MATERIAŁ tkanina na maskownice 1m2 + MOCNY KLEJ !
21 paź 2019
CEWKA membrana Tonsil oryginał GDWK 9/80/6 10/80/7