kolumny dali

Kolumny Dali Spektor – daj się zaskoczyć dźwiękiem Skomentuj

Kolumny Dali Spektor – daj się zaskoczyć dźwiękiem

Od kolumn głośnikowych już od dawna wymaga się czegoś znacznie więcej, niż tylko wiernej reprodukcji dźwięku. Bardzo znaczące stają się również modny design, niezawodność i możliwość współpracy kolumn z jak największą ilością dostępnych na rynku wzmacniaczy dźwięku. Tym, którzy poszukują kolumn spełniających wszystkie te kryteria, z czystym sercem polecamy serię Dali Spektor.

Modne i niezawodne kolumny dźwiękowe

To oczywiste, że ulubione melodie i ścieżki dźwiękowe z filmów brzmią zupełnie inaczej, jeśli wydobywają się z dobrej jakości kolumn głośnikowych. Odpowiedni sprzęt może wydobyć z muzyki detale, których wcześniej nie zauważałeś. Właśnie dlatego dobre kolumny powinny znaleźć się w domu każdego melomana, ale i miłośnika kina.


Czym powinny charakteryzować się dobre kolumny? Zawsze zwracamy uwagę na jakoś komponentów wykorzystanych do ich budowy; to właśnie wysokogatunkowe elementy konstrukcji pozwolą kolumnom m.in. na niwelowanie zniekształceń, niskie straty sygnału czy odpowiednie zaakcentowanie basu. Z tego względu, poszukując kolumn głośnikowych na lata warto brać pod uwagę oferty renomowanych producentów, stosujących autorskie, ponadczasowe rozwiązania.

Dali Spektor – doskonałe kolumny dźwiękowe dla Twojego domu
Kolumny Dali Spektor z powodzeniem mogą posłużyć jako przykład dobrych kolumn dla każdego domu i mieszkania. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na 4 modele, z którymi można zbudować w pełni funkcjonalny system nagłośnień nawet dla bardzo wymagającej przestrzeni. W zależności od jej wielkości, wystarczy dobrać typ i rozmiar kolumn głośnikowych, które wypełnią pomieszczenie zdumiewającym dźwiękiem.

dali spektor 6

Wszystkie z kolumn cechują się modnym, ponadczasowym wyglądem, zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i doskonałą zdolnością współpracy z innymi urządzeniami.

Dali Spektor – produkty w serii
Chcesz zbudować własny zestaw kina domowego lub po prostu poszukujesz kolumn, które pozwolą Ci cieszyć się ulubioną muzyką? Sprawdź, co potrafią kolumny z kultowej serii Dali Spektor. Porównaliśmy 4 najlepiej oceniane modele ze słynnej linii.

Dali Spektor 1
Ta niewielka kolumna podstawkowa naprawdę potrafi zaskoczyć. Choć jest niewielka, cechuje się doskonałymi parametrami. Została oparta na 4½’’ przetworniku średnio-niskotonowym z włókien drzewnych i przetworniku wysokotonowym o średnicy 21 mm z miękką kopułką.

Dali Spektor 1 został zaprojektowany z myślą o małych przestrzeniach. Kolumny mogą zostać umieszczone nie tylko na podstawkach, ale niemal na każdym elemencie wyposażenia pokoju – szafce, komodzie, regale. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz wypełnić niewielką przestrzeń najlepszym dźwiękiem.

dali spektor 1
Dali spektor 2

Dali Spektor 2
Większy brat kolumny Spektor 2 to nadal bardzo kompaktowa kolumna podstawkowa. Większa powierzchnia 5,25″ głośnika średnio-niskotonowego i 25 mm miękka kopułka wysokotonowa podnosi ogólny poziom ciśnienia akustycznego. W połączeniu z małymi rozmiarami, Dali Spektor 2 staje się świetną kolumną do małych przestrzeni, w których chcesz cieszyć się wrażeniami muzycznymi z piosenek i filmów.

Dali Spektor 6
Największe kolumny Dali Spektor 6 to pokaźne podłogówki, które wymagają odrobiny miejsca dla siebie. Za to odwdzięczą się najlepszym działaniem w tej półce cenowej; Spektor 6 wyróżnia się niskostratnym zawieszeniem, zoptymalizowanym przepływem powietrza i spójnym, czystym dźwiękiem.

dali spektor 6
dali spektor 1

Dali Spektor Vokal
Centralny głośnik Dali Spektor Vokal powstał z myślą o podkręceniu ścieżek muzycznych z filmów. Kolumna zapewnia dźwiękowi czystość i wyrazistość, a ponadto świetnie współpracuje z pozostałymi kolumnami z serii Dali Spektor. Atutem jest również kompaktowy rozmiar, dzięki któremu Spektor Vokal zmieści się na każdej szafce RTV.

Dali Spektor – przystępne kolumny dla każdego

Dali słynie z proponowania kolumn głośnikowych łączących najwyższą jakość z przystępnymi cenami. Pamiętaj, że w naszym sklepie znajdziesz najlepsze modele kolumn tego renomowanego producenta, w tym także serię Dali Spektor. Czas stworzyć swój własny zestaw nagłaśniający!

Dodaj komentarz