Kolumny HECO Aurora – modne i efektywne Skomentuj

Niemiecki producent kolumn głośnikowych HECO to firma z bardzo długą historią. Już we wczesnych czasach powojennych zasłynęła produktami niezwykle wysokiej jakości, które przez dekady zdołały zapisać się w pamięci wielu melomanów. Marka do dziś zjednuje sobie nowych miłośników, wykorzystując w produkcji kolumn autorskie i sprawdzone patenty. Dziś przyjrzeliśmy się serii Heco Aurora – eleganckim kolumnom, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych.

 

Seria Heco Aurora – kolumny dla każdego domu

W serii Aurora znajdziesz 4 modele kolumn głośnikowych, które pozwolą ci w prosty sposób stworzyć domowy system nagłośnienia z prawdziwego zdarzenia. Klasyczne wzornictwo, eleganckie kolory i wysoka jakość materiałów to gwarancja, że Heco Aurora nie tylko wypełnią twój dom zdumiewającym dźwiękiem, ale dodadzą wnętrzu harmonii dzięki uniwersalnej prezencji.

 

  • Heco Aurora 300, kolumna podstawkowa

Sercem tej kolumny głośnikowej jest 170 mm przetwornik nisko-średniotonowy, który odtwarza częstotliwości basów w zniewalający sposób. Z kolei wysokotonowy Fluctus, wyposażony w kopułę z tkaniny o średnicy 28 mm i komputerowy panel czołowy gwarantuje wręcz doskonałe właściwości dyspersyjne w górnym zakresie częstotliwości.

 

Nie można przejść obojętnie również obok samego wzornictwa Aurora 300. Elegancki, prosty wygląd tym kolumnom gwarantuje jedwabny matowy lakier dostępny w kolorze hebanowej czerni lub białej kości słoniowej. Drewniane dekory i regulowane wysokościowo metalowe nóżki sprawiają, że heco Aurora 300 stanie się znakomitym uzupełnieniem każdego modnego wnętrza.

 

  • Heco Aurora 700, kolumna podłogowa

Dwa głośniki niskotonowe o średnicy 170 mm i przetwornik średniotonowy o średnicy 170 mm wraz ze stożkami z papieru HECO Kraft odpowiadają za zaskakujące odtwarzanie częstotliwości średnich i basu. I w tej kolumnie znajduje się wysokotonowy głośnik Fluctus, którego obsługa staje się banalnie prosta dzięki komputerowemu panelowi czołowemu z wieloma falami.

 

Heco Aurora 700 to smukła i wysoka kolumna podłogowa, która bez problemu znajdzie zastosowanie nawet w wymagających przestrzeniach odsłuchowych. Dzięki eleganckiej prezencji  i specjalnie dopasowanym gabarytom, doskonale poradzi sobie nawet w wymagających warunkach akustycznych.

 

  • Heco Aurora 1000, kolumna podłogowa

Aurora 1000 to flagowy model reprezentujący całą serię. To dzięki połączeniu ponadczasowego designu oraz mocy dwóch głośników niskotonowych o średnicy 200 mm i przetwornika średniotonowego o średnicy 170 mm. Stożki z papieru HECO Kraft zapewniają wysoki stopnień naturalności i optymalną prędkość impulsu. Górne zakresy częstotliwości zachwycą nawet wymagających, dzięki słynnemu wysokotonowemu głośnikowi Fluctus.

 

Stabilna obudowa, ergonomiczny kształt i różne opcje kolorystyczne pozwolą dopasować kolumny Aurora 100 do specyfiki każdego wnętrza. Flagowe kolumny marki Heco spełnią nawet wygórowane oczekiwania, doskonale uzupełniając domowe systemy stereo i kina domowe.

 

  • Heco Aurora Center 30, kolumna centralna

Zestaw domowych kolumn z pewnością nie będzie kompletny, gdy zabraknie w nim dobrego modelu centralnego. Heco Aurora Center 30 znakomicie uzupełni twój komplet grający, dodając mu naturalnego, świetnie rozchodzącego się po pomieszczeniu dźwięku.

 

Podobnie jak w przypadku innych modeli z serii, mocnymi stronami Heco Aurora Center 30 są efektywne przetworniki nisko-średniotonowe i wysokotonowy Fluctus z tkaninową kopułką i komputerowym panelem. Cała konstrukcja cechuje się solidnością, a jednocześnie lekkim, uniwersalnym wyglądem. Niewielkie rozmiary Heco Aurora Center 30 pozwolą ci bez problemu dopasować ją tam, gdzie chcesz.

 

Heco Aurora – modne kolumny dla twojego mieszkania

Kolumny z serii Aurora to nie tylko efektywne głośniki zamknięte w solidnej obudowie, ale także modny detal, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli poszukujesz kolumn, które nie tylko wypełnią twój dom muzyką w najlepszej jakości, ale też będą współgrały z wystrojem, zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją Heco Aurora!

 

Dodaj komentarz