Kolumny ścienne Rh Sound BS Skomentuj

Głośniki ścienne to rozsądny kompromis pomiędzy zajmującymi przestrzeń kolumnami podstawkowymi i podłogowymi, a głośnikami instalacyjnymi, które wymagają odpowiedniego przygotowania infrastruktury przestrzeni. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób; kolumny ścienne są popularne już nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale i prywatnych domach. Sprawdziliśmy, czym wyróżniają się głośniki ścienne Rh Sound marki BS, cieszące się dużą popularnością.

 

Głośniki ścienne – dla kogo?

Na początku warto zaznaczyć, że kolumny ścienne nie są rozwiązaniem dla osób, które poszukują dyskretnych opcji nagłośnienia przestrzeni. Nawet najbardziej nowoczesne, eleganckie modele są zauważalne, dlatego tak ważny jest sobór głośników ściennych do stylistyki otoczenia. Niemniej jednak, głośniki ścienne mają swoje zalety – nie wymagają tworzenia otworów w ścianach (tak jak głośniki montażowe), a dzięki temu, że nie umieszcza się ich na podłodze, nie zajmują cennej przestrzeni.

 

Głośniki ścienne to doskonały wybór dla miejsc użyteczności publicznej, takich jak sklepy, poczekalnie, przychodnie. Coraz więcej osób decyduje się na ich umieszczenie również w prywatnych domach. Za tym rozwiązaniem przemawiają przede wszystkim prostota montażu, łatwość użytkowania i niska cena.

 

Tanie i dobre głośniki ścienne: Rh Sound BS

Znalezienie dobrych głośników ściennych nie będzie stanowiło kłopotu; to rozwiązanie jest na tyle znane, że producenci sprzętów nagłaśniających zdążyli dopracować technologie tak, aby zadowalały nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Przykładem jest seria głośników BS znanej marki Rh Sound. W naszym sklepie każdy z poniższych modeli możesz zakupić w zestawach wraz z niezbędnymi wzmacniaczami.

 

Rh Sound BS-1040ts

To ścienny zestaw głośników o dwudrożnej konstrukcji, wyróżniający się wysoką jakością dźwięku, duże natężenie akustyczne i szerokie pasmo częstotliwości. Docelowo został zaprojektowany do stosowania w instalacjach radiowęzłowych 100V, jednak bez żadnych przeszkód można wykorzystać go w systemach niskoimpedancyjnych. Rh Sound BS-1040ts sprawdzą się więc jako nagłośnienie kina domowego, multiroom, czy po prostu jako głośniki Hi-Fi.

 

Montaż tych głośników jest banalny. Rh Sound BS-1040ts wyposażono w wygodne uchwyty, które pozwolą ci przymocować je tak, jak chcesz – pionowo bądź poziomo.

 

Rh Sound BS-1040ts posiadają obudowę wykonaną z wytrzymałego tworzywa ABS. Co się tyczy samego desingu –  jest minimalistyczny, prosty, nierzucający się w oczy, a zatem taki, jakiego oczekują zwolennicy dyskretnych nagłośnień.

 

Rh Sound BS-1050ts

Większy niż jego poprzednik model Rh Sound BS-1050ts obsługuje większą moc i jest jeszcze skuteczniejszy w przypadku niskich impedancji. Poza tymi cechami i nieco odmiennym designem, otrzymujemy bardzo podobny produkt, równie prosty w montażu i obsłudze.

 

Głośniki naścienne Rh Sound BS-1050ts są dostępne w kolorach białym i czarnym, co pozwoli na bezproblemowe dopasowanie ich do każdej przestrzeni.

 

Rh Sound  BS-1060ts

Ostatni głośnik z serii BS to model największy gabarytowo, a jednocześnie przenoszący największą moc. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dźwięk powinien docierać bez żadnych zastrzeżeń, a więc np. do większych pomieszczeń publicznych osiągających powierzchnię ponad 30 metrów kwadratowych. Rh Sound  BS-1060ts wygląda bardzo podobnie do swojego poprzednika, Rh Sound BS-1050ts. Wwagę przykuwa owalna – a nie jak w pozostałych przypadkach – sześciokątna membrana.

 

Rh Sound BS – tanie nagłośnienie dla domu i miejsca pracy

Każdy z głośników Rh Sound BS sprawdzi się w budowaniu radiowęzłów w miejscach publicznych. W naszym sklepie znajdziesz starannie złożone zestawy, w których umieściliśmy renomowane głośniki oraz doskonale dopasowane wzmacniacze. Pamiętaj jednak, że nagłośnienie naścienne może sprawdzić się również w twoim domu – to świetne rozwiązanie dla systemów Hi-Fi i kin domowych.

Dodaj komentarz