Kolumny słupowe Rh Sound CS. Niezawodne w każdy miejscu Skomentuj

Jeśli poszukujesz kolumn głośnikowych, które świetnie sprawdzą się stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dowiedz się więcej o kolumnach słupowych. To jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań, pozwalających na nagłośnienie sal konferencyjnych, biur, a nawet obiektów sakralnych. Dziś za przykład posłużą nam dwa modele świetnie ocenianych kolumn Rh Sound z serii CS.

Kiedy warto wybrać kolumny słupowe?

Nie trzeba być fachowcem aby wiedzieć, że wszędzie tam, gdzie od nagłośnienia oczekuje się niezawodności i świetnej jakości, sprawdzą się kolumny głośnikowe w większych rozmiarach. Powód jest prosty – większa obudowa pozwala na swobodne zastosowanie dowolnych technologii, bez względu na to, ile miejsca zajmują poszczególne komponenty kolumny.

Wysokie, pokaźne kolumny słupowe to świetny wybór dla przestronnych miejsc użyteczności publicznej, takich jak kościoły, sale wykładowe, biura, siłownie. Dzięki wysokiej efektywności, takie kolumny doskonale nagłośnią nawet bardzo wymagającą przestrzeń odsłuchową. Oczywiście, są to modele mobilne, co pozwala na dowolne ustawienie ich względem pomieszczenia.

Jeśli tylko dysponujesz odpowiednią przestrzenią, kolumny słupowe możesz zainstalować również w swoim mieszkaniu. Ich montaż jest bardzo prosty – poradzi sobie z nim nawet nowicjusz.

Kolumny słupowe Rh Sound CS – niezawodność i jakość

Ci, którzy są na etapie poszukiwania idealnych kolumn słupowych powinni sprawdzić ofertę świetnego producenta nagłośnień Rh Sound. W ofercie marki znajduje się seria CS, dedykowana właśnie nagłaśnianiu wymagających miejsc. Dwa modele, Rh Sound CS-24 i CS-26 zwróciły naszą uwagę szczególnie.

Rh Sound CS-24 – kolumna do zadań specjalnych

To nowoczesna kolumna słupowa stworzona z myślą o współpracy z najlepszymi systemami audio. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – jest odporna na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Rh Sound CS-24 posiada cztery szerokopasmowe głośniki o średnicy 2,5” i wbudowany transformator, pozwalający na pracę przy napięciu 100V. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości elementów sprawia, że Rh Sound CS-24 działa niezawodnie, a dźwięk wydobywający się z niej jest wyjątkowo donośny, czysty i pozbawiony zakłóceń.

Gdzie możesz zastosować kolumnę Rh Sound CS-24? Wybór należy do ciebie – to świetne rozwiązanie dla biur, sal wykładowych, kościołów, kawiarni. Model ten nadaje się także do użytku domowego.

Rh Sound CS-26 – dla wymagających więcej

Większa kolumna Rh Sound CS-26 dysponująca jednocześnie większą mocą minimalną to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na niezawodności głośników i nienagannym efekcie. Można powiedzieć, że to usprawniona siostra modelu Rh Sound CS-24.

Rh Sound CS-26 to gwarancja doskonałego brzmienia, prostej obsługi i niezawodności, nawet po wielogodzinnej pracy. Warto sięgnąć po nią, jeśli poszukujesz sprawnej kolumny do nagłośnienia sali wykładowej, świątyni, biura czy klubu fitness. Możesz być pewien, że Rh Sound CS-26 nie zawiedzie cię nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Solidna, aluminiowa obudowa pozwala na zastosowanie kolumny Rh Sound CS-26 w różnych warunkach. Kolumna jest odporna na zarysowania i wgniecenia, a dzięki prostemu designowi prezentuje się bardzo elegancko.

Uniwersalny wybór: kolumny Rh Sound CS

Jeśli udało nam się ciebie przekonać do wyboru kolumn słupowych, zajrzyj do naszego sklepu – znajdziesz tam kolumny Rh Sound z serii CS, zarówno w wersjach „solo”, jak i w rozbudowanych kompletach z dopasowanymi wzmacniaczami.

Dodaj komentarz