Nagłośnienia hoteli i pesnjonatów.

Proponujemy kompletne instalacje nagłaśniająco-radiowęzłowe, konferencyjne oraz estradowe.

Nagłośnienia hoteli

Chcesz uczynić wizerunek hotelu bardziej atrakcyjnym? Zastanawiasz się nad odpowiednim nagłośnieniem konferencyjnym, estradowym lub instalacją nagłaśniająco-radiowęzłową? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Odpowiednia atmosfera

Na ogólny wizerunek hotelu składa się wiele czynników. Jednym z nich, bez wątpienia jest odpowiednie nagłośnienie, które zapewni wyjątkową atmosferę. Dzięki muzyce, która często stanowi tło hotelowego życia, goście mogą poczuć się przyjemnie i komfortowo.

tel. 32 267 67 78
tel. 507 018 361

serwis: 501 511 321

sklep@akustyka.com.pl
biuro@akustyka.com.pl 

Zobacz nasze realizacje:

Potrzebujesz wyceny?

Jakie powinno być dobre nagłośnienie hoteli?

Przede wszystkim dyskretne. Głośniki i inny sprzęt tworzące system nagłośnieniowy, w żaden sposób nie powinny w ingerować w przestrzeń lub odpowiednio dopełniać wystrój miejsca wypoczynkowego. Ważną funkcją systemów nagłaśniających hoteli jest także możliwość przekazywania informacji gościom w nagłych wypadkach.

 

Oczywiście zdajemy sobie także sprawę z tego, że hotele często oferują swoim gościom wydarzenia dodatkowe, takie jak koncerty i imprezy plenerowe w otoczeniu budynku. Warto zwrócić uwagę wówczas na możliwości akustyczne strefowych systemów nagłośnieniowych, które umożliwiają niezależne sterowanie nagłośnieniem w zróżnicowanych pod względem warunków akustycznych strefach. W przypadku nagłośnienia w plenerze, oferujemy systemy PA (Public Adress), które pozwalają na montaż kolumn odpornych na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Jakie są Twoje korzyści ze współpracy z nami?

– Spersonalizowany projekt nagłośnienia, w 100% odpowiadający Twoim potrzebom;

– Kompleksowa obsługa – od projektu systemu nagłośnieniowego po dostawę, sprawny i trwały montaż, optymalizację sprzętu i jego serwis;

– Różnorodność oferty sprzętowej – montujemy głośniki sufitowe w różnych rozmiarach, napięciach i impedancji, a także kolumny dźwiękowe, kule podwieszane i głośniki projektorowe. Oferujemy także instalację mikrofonów bezprzewodowych, pojemnościowych i nagłownych, a także rzutników;

– Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję odgrywa dźwięk, gdy chcemy się zrelaksować i poczuć komfortowo. Pomożemy wypełnić dźwiękiem korytarze, hole, czy też przestrzenie wellnes i SPA. Osobiście zaprojektujemy każdy system, biorąc pod uwagę Państwa preferencje.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby nagłośnienie hotelu spełniło wszystkie Twoje oczekiwania. Nagłośniliśmy m.in. obiekty : Platinum Palace we Wrocławiu, Hotel Fajkier k/ Zawiercia, Hotel Orion w Krakowie.

Montujemy głośniki:

 

  • Sufitowe w różnych rozmiarach, napięciach i impedancji , w pełnej kolorystyce.
  • Kolumny dźwiękowe naścienne, wielogłośnikowe w obudowach metalowych lub drewnianych
  • Kule podwieszane
  • Projektorowe

Instalujemy mikrofony

 

  • bezprzewodowe
  • pojemnościowe (gęsia szyjka )
  • nagłowne
  • Instalujemy rzutniki.
nagłosnienia lobby restauracji hoteli
nagłosnienie restauracji hotelowych
nagłośnienia pokoi hotelowych

Zobacz zdjęcia oraz opis wykonanych przez nas instalacji:

Skorzystaj z naszych konfiguratorów i uzyskaj profesjonalną pomoc:

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader