Nagłośnienie do saun i basenów

Marzy Ci się wieczór pełen relaksu w saunie po długim i ciężkim dniu w pracy? A może karaoke pod prysznicem na dobre rozpoczęcie dnia? Potrzebujesz dobrego nagłośnienia, które będzie świetnie sprawdzało się w ciężkich akustycznie warunkach basenowych? Zaufaj Nam, specjalistom, a zapewnimy Twoim klientom niesamowity wrażenia podczas odpoczynku na basenie czy w saunie.

Trudności związane ze specyfiką basenów i saun: duże i płaskie powierzchnie oraz obecność wody ma bardzo niekorzystny wpływ na akustykę tych miejsc. Hałas wywołany wszelakimi pompami i innymi urządzeniami dodatkowo utrudnia poprawny odbiór muzyki. Dlatego, aby cieszyć się dobrymi wrażeniami audio w łazience czy saunie musimy wziąć pod uwagę głośniki wodoodporne, przeznaczone do miejsc o wysokiej wilgotności.

Dlaczego warto zadbać o dobre nagłośnienie na basenie czy w saunie?

Chociaż dobranie odpowiedniego nagłośnienia do takich miejsc jak basen czy sauna nie należy do najprostszych zadań, to jednak warto pamiętać, że dobra muzyka przyciąga uwagę Klientów. Pozwala im na pełniejsze zrelaksowanie się a taka komfortowa atmosfera na pewno zapadnie im w pamięci co może zaowocować kolejnymi ich odwiedzinami. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na zamontowanie zintegrowanego systemu nagłośnieniowego, dzięki któremu będzie można przekazywać komunikaty do osób korzystających z basenów czy saun.

tel. 32 267 67 78
tel. 507 018 361

serwis: 501 511 321

sklep@akustyka.com.pl
biuro@akustyka.com.pl 

POTRZEBUJESZ WYCENY?

Jesteśmy profesjonalistami – postaw na nasze doświadczenie

W przypadku montażu nagłośnienia w tak specyficznych warunkach, jakimi są sauny czy baseny nie warto stosować rozwiązań przejściowych. Dzięki nam możesz być pewien, że otrzymasz:

– najwyższej jakości sprzęt – dopasowany do potrzeb basenów oraz saun. Zapewnimy Ci najbardziej solidne produkty, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką wilgotność;

– doskonałą efektywność – nasze rozwiązania gwarantują wysoki poziom natężenia dźwięku oraz doskonałą barwę bez zakłóceń;

strefowe nagłośnienie – dzięki czemu będziesz mógł odpowiednio nagłośnić poszczególne miejsca na basenie czy w różnych pomieszczeniach z saunami. Specjalnie zaprojektowany przez nas system nagłośnienia sprawi, że bez problemu będziesz mógł sterować dźwiękiem z dowolnego miejsca, uzyskując przy tym pożądane efekty w wybranych miejscach;

prostotę obsługi sprzętu – intuicyjność działania naszych systemów pozwoli Ci na jego wygodne użytkowanie;

perfekcyjny wygląd – sprzęt współgrający w wyglądem otoczenia i jego stylistyką lub idealnie zamaskowany, jeśli nie chcesz, żeby rzucał się Klientom w oczy. Dobierzemy go specjalnie pod Twoje wymagania;

kompleksową realizację zamówienia – działamy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, dopasowujemy systemy do projektu, dowozimy sprzęt i zapewniamy jego montaż, optymalizujemy i serwisujemy;

fachową pomoc na każdym etapie realizacji – masz pytania i wątpliwości? Skorzystaj z naszej pomocy, pomożemy Ci i doradzimy w każdej kwestii.

O systemach nagłośnieniowych wiemy naprawdę dużo. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy systemy w pełnym wymiarze wraz z odtwarzaczami CD, USB, SD a także z tunerami radiowymi. My dopasujemy swoją pracę pod Twoje potrzeby.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Wspólnie znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie i w pełni je zrealizujemy.

sauna-naglosnienai-300x300
basenów-naglosnienia-300x300
aqua-park-naglosnienie-300x300

Skorzystaj z naszych konfiguratorów i uzyskaj profesjonalną pomoc:

 

GOTOWE KONFIGURACJE:

Basen kryty


Głośniki sufitowe oraz naścienne
1500 – 1900 m2

Wymagania klienta:

• Wysoka zrozumiałość mowy komunikat.w nadawanych przez mikrofon
• Dobre brzmienie muzyki podczas zajęć w wodzie np. aqua aerobiku
• Możliwość korzystania z r.żnych nośnik.w audio
• Głośniki odporne na warunki panujące na basenie (wilgotność i chlor)

 

Rozwiązanie:

Do nagłośnienia niecki basenowej wykorzystano dwudrożne zestawy głośnikowe ESP-250/WS, pozwalające na równomierne pokrycie całego obszaru dźwiękiem o wysokiej jakości. W szatniach oraz w holu wejściowym zamontowano głośniki sufitowe EDL-158 o podwyższonej odporności na wilgoć. W celu stworzenia systemu wielostrefowego, pozwalającego na łatwe kierowanie sygnał.w oraz komunikat.w do wybranych części obiektu, zastosowano matrycę audio ARM-880 wraz z dedykowanym mikrofonem ARM-880RC. Rolę źródła tła muzycznego pełni odtwarzacz CD-112RDS/BT, współpracujący z różnymi nośnikami, a także urządzeniami przenośnymi z funkcją Bluetooth. Ze względu na to, że matryca ARM-880 posiada wyjścia o poziomie liniowym, całość systemu uzupełniają wielostrefowe końcówki mocy PA-4240.

 


6x Monacor ESP-250/WS
Nr kat. 16.2780
Zestaw głośnikowy PA, odporny na warunki atmosferyczne

 

24x Monacor EDL-158
Nr kat. 16.2930
Głośnik sufitowy PA, odporny na warunki atmosferyczne

1x Monacor PA-4240
Nr kat. 17.0820
Wzmacniacz mocy PA, 4-strefowy

1x Monacor CD-112RDS/BT
Nr kat. 21.2950
Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS oraz odbiornikiem Bluetooth

1x Monacor ARM-880
Nr kat. 17.3800
Matryca audio

1x Monacor ARM-880RC
Nr kat. 17.3810
Mikrofon Strefowy PA