O firmie

AKUSTYKA – jesteśmy prężnie działającą firmą, która dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia na rynku trafia w potrzeby w potrzeby klientów i zapewnia niskie ceny zakupu.

Akustyka.com.pl to przede wszystkim nasza wspaniała kadra:

inż. mgr

WOJCIECH MAŃKA

Company Owner

Właściciel firmy, który od 30 lat poświęca się branży audio. Nagłośnił setki obiektów, dzięki którym firma Akustyka.com.pl znana jest w całej Polsce. Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.

inż.

JAN MAŃKA

Sales Director / Key Account Manager

Odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych producentów i kontakt z klientem biznesowym. “Rozszerzamy gamę asortymentu o nowe produkty, aby spełnić oczekiwania każdego klienta”.

KRYSTIAN JADAŃSKI

Technical Support

Krystian zawsze chętnie pomoże i doradzi niezdecydowanemu klientowi w sprawach związanych z doborem sprzętu i jego działaniem. Masz wątpliwości odnośnie spraw technicznych? Zgłoś się do Krystiana! Posiada tytuł technika elektryki.

DANIEL KURZYŃSKI

Creative Director / Marketing Director

Człowiek do zadań specjalnych, w jego kompetencji leży rozwój narzędzi marketingowych wykorzystywanych w sprzedaży internetowej, reklama oraz automatyzacja procesów logistycznych. A to wszystko skrojone idealnie pod rosnące wymagania rynku audio. Właściciel agencji kreatywnej Webminds.pl

MACIEJ WIEWIÓR

Distribution Manager / Sales Manager

Wykonuje takie czynności jak kontakt z dystrybutorami, zaopatrzenie oraz kontrolowanie magazynów wewnętrznych i zewnętrznych. Odpowiada również za wprowadzanie nowych marek i produktów do oferty. Posiada tytuł technika realizacji nagrań i nagłośnień.

WIKTOR ŁABANOWSKI

Customer Assistant / Warehouse Manager

Wiktor jest odpowiedzialny za kontakt z kupującym, prezentację i wysyłki. Potrafi profesjonalnie przedstawić klientowi w jak najlepszy sposób wszystkie produkty i dopasować sprzęt tak, aby sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Posiada tytuł technika realizacji nagrań i nagłośnień.

OLAF DUDZIŃSKI

Customer Assistant / Warehouse Manager

Człowiek odpowiedzialny za proces przygotowania towaru oraz ekspresowej wysyłki. Czuwa także nad stanami magazynowymi i odbiorem towaru od dystrybutorów. Posiada tytuł technika realizacji nagrań i nagłośnień.

mgr

EWA FIJAŁKOWSKA

Accountant / Lawyer

Pani Ewa w naszej firmie odpowiedzialna jest za księgowość oraz obsługą prawną. Z wykształcenia jest prawnikiem i od 20 lat aktywnie działa w zawodzie.

O FIRMIE:

Nie tylko sprzedajemy sprzęt najwyższej jakości, ale także zapewniamy najlepsze usługi doradcze, montażowe i serwisowe.
Umożliwiamy zakup sprzętu w cenach zarówno detalicznych, jak i hurtowych. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu nagłośnieniowego:

– zestawy kina domowego od 5.0 do Dolby Atmos 7.1.4
– kolumny stereo
– wzmacniacze / amplitunery
– głośniki
– obudowy
– komponenty do budowy kolumn
– a także wiele innych akcesoriów nagłośnieniowych (mikrofony, wzmacniacze pa, car audio, systemy konferencyjne, nagłośnienia przenośne, przewody, złącza, hi-fi). 

 

 

Posiadamy sprzęt wiodących marek na rynku nagłośnieniowym. W naszej ofercie znajdziesz komponenty takich firm, jak: Tonsil, Monacor, Yamaha, Onkyo, Denon, Marantz, STX, Sony, JBL, Jamo, Dali czy JVC. Codziennie aktualizujemy nasza ofertę o najnowsze rozwiązania w dziedzinie nagłośnień.

 

Nie możesz znaleźć odpowiedniego dla Ciebie sprzętu? Daj nam znać! Zrobimy wszystko, aby każdy klient opuścił nasz sklep w pełni zadowolony. 

 

Kreujemy systemy nagłośnieniowe dla obiektów gastronomicznych, kościołów, szkół, hoteli, ośrodków sportowych. Nasz nagłośnienia doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych o zarówno małej, jak i dużej powierzchni.

 

Oferowany przez nas sprzęt można przetestować w naszej nowoczesnej sali odsłuchowej w Będzinie. Każdy rodzaj sprzętu zakupić można zarówno na miejscu, jak i w sklepie online. Niezależnie od rodzaju zakupu, każdy komponent systemów nagłośnieniowych objęty jest gwarancją. Zobacz naszą ofertę i wybierz sprzęt, który najbardziej Ci odpowiada. Masz problem z dobraniem nagłośnienia? Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą.

 

Oferujemy nagłośnienia PA oraz estradowe, które doskonale sprawdzają się na imprezach plenerowych w miejscach o dużej powierzchni. Gwarantujemy równomierne rozłożenie dźwięku.

 

Wszystkie usługi jesteśmy w stanie wykonać w pełni kompleksowo odraz maksymalnie dopasować rodzaj sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Swoim zaufaniem obdarzyły nas już setki firm z całej Polski.

Użytkownik akustyka

99,9% kupujących poleca tego sprzedającego

3405

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0
26 kwi 2018
Monacor BNC-1523G - Przejściówka BNC - RCA
26 kwi 2018
MATERIAŁ tkanina głośnikowa na maskownice GRAFIT
26 kwi 2018
MATERIAŁ tkanina na maskownice 1m2 + MOCNY KLEJ !
Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
26 kwi 2018
Tweeter wysokotonowy Dhtml5-dom-document-internal-entity1-amp-endM PSS SKODA OCTAVIA I
26 kwi 2018
Monacor ACM-2635 - Kabel mono jack-mini jack 2m
26 kwi 2018
Profesjonalny Stojak RACK | 8U 482mm 19html5-dom-document-internal-entity1-quot-end KATO
26 kwi 2018
Tonsil orygin. GDWK 10/80 /26 8 ohm siesta fiesta
26 kwi 2018
głośnik Tonsil GDM 10/80/2 Oryg. SAMBA RONDO TON
26 kwi 2018
głośnik Tonsil GDM 10/80/2 Oryg. SAMBA RONDO TON
26 kwi 2018
PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY MONACOR SPR-6 +KABEL!
26 kwi 2018
Monacor NS-10 - Włącznik na kluczyk Będzin Kato
26 kwi 2018
Wytłumienie Materiał tłumiący Włóknina do kolumn
Szybka dostawa.Polecam
26 kwi 2018
MATERIAŁ tkanina głośnikowa na maskownice BIAŁA
26 kwi 2018
Wytłumienie Materiał tłumiący Włóknina kolumn 50mm
wszystko ok
26 kwi 2018
Phantom głośniki drzwi przód Ford Mondeo MK1 MK2
26 kwi 2018
Tonsil GDN 17/40 8ohm oryginalny głośnik Maestro S
26 kwi 2018
Monacor TM-10 Megafon, tuba przenośna wys. GRATIS
25 kwi 2018
KABEL PRZEWÓD GŁOŚNIKOWY CZYSTA Miedź 2x1,5mm
25 kwi 2018
Monacor MA-123 - Regulowany tłumik dla mikrofonów
25 kwi 2018
STX M.18.150.8.MC GDM-17-180 Głośnik Średniotonowy

preloader