Przegląd wzmacniaczy radiowęzłowych Rh Sound ST. Który wybrać? Skomentuj

Roli wzmacniacza mocy żadnemu audiofilowi nie trzeba tłumaczyć; to właśnie to niepozorne urządzenie odpowiada za to, by dźwięk uzyskał odpowiednią siłę i dynamikę. Jeszcze więcej wymagań stawia się wzmacniaczom radiowęzłowym, które w dobry dźwięk muszą zaopatrzyć znaczne większe przestrzenie. Dziś przyjrzeliśmy się dobrze ocenianym wzmacniaczom Rh Sound serii ST. Wybierz idealny dla siebie!

Czym jest wzmacniacz radiowęzłowy?

Wzmacniacz to podstawowy element każdego systemu radiowęzłowego. To właśnie on decyduje o sprawności całego systemu, czystości tła muzycznego i mocy dźwięku. Urządzenie to jest stosowane w instalacjach występujących m.in. w szkołach, centrach handlowych, restauracjach, poczekalniach.

Jaki wzmacniacz radiowęzłowy sprawdzi się najlepiej?

Poszukując dobrego wzmacniacza do radiowęzła miej na uwadze to, aby suma mocy zastosowanych głośników nie przekroczyła maksymalnej mocy wzmacniacza. Aby uniknąć usterek związanych z przeciążeniem urządzenia, możesz zdecydować się na dodatkową instalację transformatora. Ponadto, wzmacniacz radiowęzłowy powinien być wyposażony w funkcje, które okażą się przydatne w danym typie radiowęzła. Standardem wśród producentów wzmacniaczy radiowęzłowych jest umieszczanie w nich opcji takich, jak regulacja głośności na wejściach liniowych, co pozwala m.in. na ściszenie muzyki podczas mówienia przez mikrofon.

Wzmacniacze Rh Sound ST: niezawodność w najlepszej cenie.

Ci, którzy poszukują wzmacniacza radiowęzłowego wykorzystującego najnowocześniejsze technologie, a jednocześnie nie rujnującego budżetu, powinni zainteresować się ofertą marki Rh Sound. Wzmacniacze radiowęzłowe z serii ST oferują szerokie spektrum funkcji, ale co najważniejsze wysokiej jakości parametry, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w niemal każdym radiowęźle.

Jakie produkty znajdziesz w linii ST?

Rh Sound ST-2060bc

To wzmacniacz radiowęzłowy, który w stosunku do pozostałych produktów z serii cechuje się najniższą mocą wyjściową 60W. Rh Sound ST-2060bc pozwala jednak nagłośnić większe powierzchnie, dzieląc dźwięk aż na 6 niezależnych stref. Wzmacniacz posiada 3 wejścia MIC, 3 wejścia AUX i odtwarzacz MP3 korzystający z USB lub karty SD. Ponadto, Rh Sound ST-2060bc współdziała z technologią Bluetooth.

Rh Sound ST-2060bc

Rh Sound ST-2120bc

Silniejszy wzmacniacz Rh Sound ST-2120bc o mocy wyjściowej 120W to kolejne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w systemach nagłaśniających duże powierzchnie. Sprzęt oferuje użytkownikowi niemal te same funkcjonalności co model poprzedni, a więc 3 wejścia MIC i AUX, MP3 oraz łączność Bluetooth. Wzmacniacz Rh Sound ST-2120bc pozwala na wspólną korekcję tonów niskich i wysokich.

Rh Sound ST-2120bc

Rh Sound ST-2180bc

Trzecim modelem z serii ST jest ST-2180bc, działający z mocą wyjściową na poziomie 180W. Ten 6-strefowy wzmacniacz świetnie sprawdzi się do nagłośnienia przestrzeni takich, jak hotele, restauracje, sklepy, poczekalnie. Duża ilość wejść, łączność Bluetooth oraz odtwarzacz MP3 pozwalają na wszechstronne wykorzystywanie ST-2180bc w niemal każdych warunkach.

Rh Sound ST-2250bc

Jeśli poszukujesz wzmacniacza radiowęzłowego o podwyższonej mocy, Rh Sound ST-2250bc będzie doskonałym rozwiązaniem. Urządzenie łączy w sobie moc na poziomie 180W i spektrum funkcji, które można znaleźć w poprzednich modelach wzmacniaczy ST. To znakomity radiowęzłowy wzmacniacz, który bez przeszkód nagłośni nawet duże powierzchnie.

Rh Sound ST-2350bc

Potrzebna jeszcze większa moc? Sprawdź Rh Sound ST-2350bc. To niepozorne urządzenie zapewnia moc wyjściową na poziomie 250W i działa w 6 niezależnych strefach. Rh Sound ST-2350bc oferuje możliwość zdalnego sterowania.

Rh Sound ST-2650bc

Rh Sound ST-2650bc to wzmacniacz radiowęzłowy o najwyższej wyjściowej mocy na poziomie 350W. Dzięki temu, możesz oczekiwać od niego niezawodności w tworzeniu idealnego tła dźwiękowego nawet w dużych pomieszczeniach. Polecamy sprawdzić jego możliwości w dużych obiektach takich, jak świątynie czy centra handlowe.

Wszystkie ze wzmacniaczy Rh Sound ST kupisz w naszym sklepie, w najbardziej atrakcyjnych cenach. Nie wiesz, który model wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dokonać ci właściwego wyboru.

Dodaj komentarz