Pylon Audio – Polskie kolumny wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie ! 1

Sprzęt marki Pylon Audio to najwyższa jakość wykonania oraz perfekcyjne odwzorowanie dźwięku. Zalety poparte są mnóstwem zdobywanych w ostatnim czasie nagród oraz pozytywnymi opiniami klientów, którzy zakupili kolumny Pylon.

Wyjątkowo proste i estetyczne kształty kolumn Pylon na stałe zadomowiły się na Polskim i zagranicznym rynku audio.

Cała produkcja odbywa się w Jarocinie, tam również znajdują się główne biura handlowe firmy. Dzięki skrupulatnemu projektowaniu i ogromnej ilości testów akustycznych kolumny Pylon stały się jednymi z najlepiej grających sprzętów na rynku.

W asortymencie Pylon znajdziecie Państwo kolumny podstawkowe, podłogowe, monitory, zestawy głośnikowe, głośniki, obudowy głośnikowe oraz stoliki audio.

W seriach produktowych Pylon wyróżniamy serie Diamond, Emerald, Ruby, Sapphire, Opal , Pearl, Coral. Różniące się od siebie budżetem oraz przeznaczeniem lecz każda seria jest conajmniej bardzo zadowalającej jakości wykonania i brzmienia !

Większość kolumn dostępnych jest są w kolorze Czarnym, Wenge, Orzech, Calvados oraz Biały Połysk. I na specjalne zamówienie możliwe jest zamówienie kolumn o dedykowanym kolorze z palety RAL.

Ciekawym urozmaiceniem oferty są dedykowane standy do kolumn, dzięki którym kolumny podstawkowe można zastosować jako podłogowe wolnostojące szczególnie w małych i średnich pomieszczeniach jest to świetne rozwiązanie.

Kolumny Pylon wyznaczają na Polskim rynku nowy wysoki standard kolumn w umiarkowanej cenie lecz przedstawiające bardzo wysoką jakość. 

Naszym zdaniem kolumny Pylon Audio są obecnie jednymi z najlepszych na rynku i bardzo konkurencyjne cenowo w swoim przedziale.

W naszym sklepie kupicie Państwo cały asortyment marki Pylon Audio w najniższej cenie w Polsce !

 

Poniżej przedstawiamy kilkanaście najbardziej popularnych pozycji z oferty kolumn Pylon Audio:

Pylon Audio Pearl 25
Pylon Audio Pearl 27
Pylon Audio Pearl Monitor

Pylon Audio Opal 23
Pylon Audio Opal 30
Pylon Audio Opal Monitor

Pylon Audio Sapphire 25
Pylon Audio Sapphire 31

Pylon Audio Diamond 25
Pylon Audio Diamond 28
Pylon Audio Diamond 30

Pylon Audio Diamond Monitor

One Comment

  1. Pylonki to chyba najciekawsza propozycja audio w “normalnej półce cenowej” w Polsce. Opale to można powiedzieć kolumny z wyższej półki za grosze.
    Byłem już na odsłuchu praktycznie każdej kolumny ale ostatecznie zakupiłem serię Opal. Pozdrawiam

Dodaj komentarz