Sprawdzamy ekskluzywne kolumny podłogowe – Polk Audio Signature Skomentuj

Kolumny podłogowe – jak wybrać te najlepsze?


Można powiedzieć, że tzw. podłogówki są produktami dla wybranych. Ich zastosowanie wymaga wolnego miejsca, a jako, że stanowią dość charakterystyczny element przestrzeni, muszą być do niej świetnie dopasowane pod względem stylistycznym.

Dobrze dobrane kolumny podłogowe odwdzięczą Ci się świetną jakością ukochanych utworów muzycznych oraz – co istotne – potęgowaniem wrażeń odsłuchowych podczas oglądania filmów.

Na co zwracać uwagę, kupując kolumny podłogowe? Powinny wyróżniać się wysokiej jakości przetwornikami wysoko i średniotonowymi, które odpowiadają za realistyczną reprodukcję wokalu oraz instrumentów. Pamiętaj, że dobre przetworniki to także mniejsze ryzyko zniekształceń.

Do innych, pożądanych cech kolumn idealnych można zaliczyć dodatkowe technologie ułatwiające obsługę sprzętu, a także uniwersalny design, który wpasuje się w każde otoczenie.

Kolumny podłogowe Polk Audio Signature. Jakość w nowoczesnym wydaniu


Jeśli akurat poszukujesz dobrych podłogówek, mamy dla Ciebie świetną propozycję w atrakcyjnej cenie. Kolumny renomowanej marki Polk Audio z serii Signature zadowolą zarówno estetów, jak i poszukiwaczy dobrych brzmień. Jak sprawdzają się modele S55E oraz S60E? Sprawdź i wybierz ten idealny dla siebie.


Polk Audio Signature S55E – inteligentne kolumny podłogowe
Analizując technologie użyte do stworzenia tej kolumny można odnieść wrażenie, że jej projektantom przyświecała myśl o idealnych wrażeniach podczas domowych seansów. Polk Audio Signature S55E posiada certyfikat Hi-Res, doskonale zbalansowane przetworniki, wysokotonowe głośniki z Tyrelenu i membrany wzmacniane miką. A to nie koniec niespodzianek.

Przetworniki Polk Audio Signature S55E zostały zbudowane zgodnie z technologią Dynamic Balance, która pozwoli Ci cieszyć się czystym, mocnym dźwiękiem. System ten sprawnie analizuje akustykę urządzenia i eliminuje błędy.

Średniotonowe przetworniki zawieszono na gumie butylowej i wyposażono w ceramiczne struktury napędowe. Efekt? Głęboki bas i zniekształcenia zminimalizowane praktycznie do zera. Najmocniejszym punktem przetwornika niskotonowego jest kopułka Terylene, doskonale obniżająca rezonans. Autorska technologia Polk Power Port sprawia, że strumień powietrza zostaje płynnie przeniesiony z portu głośnika do odsłuchu, dbając dodatkowo o jakość basu.

Wreszcie – nienaganna stylistyka Polk Audio Signature S55E. Zaokrąglone krawędzie i wykończenia z czarnego lub białego


Stylowe kolumny Polk Audio Signature S60E
Nieco większe kolumny Polk Audio Signature S60E sprawdzą się w konfiguracji kina domowego Atmos, jak również podczas codziennego delektowania się ulubionymi utworami. Wszystko to dzięki technologii Dynamic Balance, która upiększy praktycznie każdy utwór, którego chcesz akurat posłuchać.

I w tym wypadku producent zastosował technologię Polk Power Port, która stanowi gwarancję zniesienia turbulencji oraz zniekształceń. Dodatkowo, kolumnę Polk Audio Signature S60E cechuje bardzo wysoka kompatybilność – możesz zestawić ją praktycznie z każdym wzmacniaczem. Urządzenie działa zgodnie z najnowszymi technologiami Dolby oraz DTS.

Ciekawym udogodnieniem są stopki, które dopasują się do każdego rodzaju podłogi. Sprawdzą się zarówno na powierzchniach twardych, takich jak gres czy drewno, jak również na miękkich wykładzinach. Kolumna Polk Audio Signature S60E pozwala na sprzężenie basów z podłogą i jest niesamowicie stabilna.


polk audio

Polk Audio Signature: stylowe i nowoczesne kolumny podłogowe


Wszystko wskazuje na to, że kolumny Polk Audio z serii Signature zasługują na tak dobrą opinię, jaką cieszą się od dłuższego czasu. Sprawdź ofertę naszego sklepu i zamów wymarzone podłogówki w najlepszej cenie. Później nie pozostaje już nic innego, jak cieszyć się najlepszymi wrażeniami muzycznymi!

Dodaj komentarz