KLIPSCH

Subwoofery Klipsch R – gwarancja dobrego basu Skomentuj

Trudno wyobrazić sobie kompletny zestaw audio bez dobrego subwoofera. To niepozorne urządzenie może totalnie odmienić wrażenia odsłuchowe podczas delektowania się ulubioną muzyką, jak również korzystania z zestawu kina domowego. Wybór subwoofera wcale nie jest wcale taką prostą sprawą; wiemy o tym doskonale, dlatego dziś przychodzimy z propozycją bardzo dobrej serii urządzeń do użytku domowego i nie tylko. Subwoofery Klipsch serii R – bo o nich mowa – zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Dlaczego warto kupić subwoofer?
Na samym początku warto przypomnieć, jaką rolę odgrywa subwoofer w zestawach nagłaśniających. Nie jest on w końcu ich obowiązkowym elementem – można spokojnie się bez niego obyć. Jednak ci, którym zależy na naprawdę bogatym i głębokim dźwięku wiedzą, że subwoofer okazuje się najlepszym rozwiązaniem.

W uproszczeniu, subwoofer to dodatkowy głośnik, nastawiony na emisję bardzo niskich częstotliwości. Oznacza to, że to właśnie on dba o głęboki i donośny bas. Różnicę odczują osoby, dla których efekty specjalne w filmach są bardzo istotne, ale i ci, którzy po prostu lubią słuchać muzyki w jej pełnym spektrum.

Subwoofery Klipsch R – jakość i styl w jednym
Trzeba dodać, że subwoofer nie należy do bardzo małych urządzeń; może rzucać się w oczy, dlatego podczas jego zakupu wiele osób zwraca uwagę na prezencję. Estetów zainteresuje seria subwooferów Klipsch R, które poza świetnymi parametrami wyróżniają się uniwersalnym i minimalistycznym wzornictwem. Jakie produkty znajdziesz w tej świetnie ocenianej linii?

Klipsch R-8SW

Klipsch R-8SW to niewielki subwoofer, który dedykowany jest średnim oraz małym pomieszczeniom. Doskonale nadaje się do nagłośnienia standardowego, domowego salonu – moc szczytowa 150 W pozwala wydobyć najlepsze detale dźwięku, również podczas korzystania z zestawu kina domowego.

Sercem Klipsch R-8SW są cyfrowe wzmacniacze, które odpowiadają za reprodukcję niskich częstotliwości, bez straty mocy. Sztywna membrana Injection Molded Graphite zapewnia błyskawiczną odpowiedź w zakresie niskich tonów.

A co z wyglądem? Dodamy, że Klipsch R-8SW to najmniejszy subwoofer z serii. Prezentuje się niezwykle elegancko, przyjmując postać prostej kostki wykonanej z wysokiej jakości płyty MDF. Kompaktowe rozmiary pozwolą wkomponować go w otoczenie, a nawet całkiem sprawnie ukryć.

Klipsh R-100SW

Kolejnym produktem z serii jest aktywny subwoofer Klipsh R-100SW, przeznaczony dla nieco bardziej wymagających użytkowników. I tu zastosowano technologię IMG oraz wzmacniacz cyfrowy, jednak to, co wyróżnia ów model, to filtr dolnoprzepustowy oraz opcja kontroli fazy. Dzięki temu istnieje możliwość wręcz idealnego zestrojenia Klipsh R-100SW z głośnikami tej samej marki.

Klipsh R-100SW idealnie uzupełni każdy domowy system audio, a także kino domowe. Wydajność urządzenia pozwala na zastosowanie go w większych przestrzeniach. Producent zachował typową dla serii bezpieczną stylistykę, która pozwala wtopić Klipsh R-100SW w każdą przestrzeń.

Klipsh R-120SW

Wreszcie – najmocniejszy „zawodnik” całej linii, czyli R-120SW o ciągłej mocy szczytowej na poziomie 200W/400W. W połączeniu z zastosowaniami we wcześniejszych modelach technologiami, Klipsh R-120SW staje się subwooferem wprost stworzonym do wymagających przestrzeni odsłuchowych. Dopasowanie go do dużych i nieregularnych pomieszczeń nie będzie stanowiło kłopotu. Ponadto, użytkownik bez większych przeszkód wysteruje z jego pomocą głośniki marki Klipsh.

Subwoofery Klipsh – jakość w świetnej cenie

Nie ulega wątpliwościom, że R-8SW, R-100SW i R-120SW to produkty dla wymagających melomanów. Jeśli marzysz o dobrym subwooferze, sprawdź ofertę naszego sklepu – u nas świetnie ocenianą serię R znajdziesz w bardzo atrakcyjnych cenach. Przekonaj się na własnych uszach, co oznacza dobry bas!

Dodaj komentarz