kolumny klipsch

Szukasz głośników naściennych? Poznaj kolumny Klipsch Skomentuj

Często spotykamy się z pytaniami o najlepsze głośniki naścienne, które sprawdzą się w niewielkim i „nieustawnym” pomieszczeniu. Cechą, która określa dobre kolumny nie jest już tylko maksymalna sprawność. W przypadku głośników ściennych, ogromne znaczenie ma również to, czy można wtopić je w wystrój otoczenia. Wytypowaliśmy dwa modele głośników na ścianę, które nie tylko doskonale brzmią, ale też świetnie wyglądają. Mowa o modelach RP-140D oraz RP-240D, wywodzących się z rodziny głośników Klipsch.

Dlaczego warto rozważyć zakup głośników na ścianę?.

Dlaczego warto rozważyć zakup głośników na ścianę?
Głośniki ścienne – zupełnie niesłusznie – przez wielu audiofilów traktowane są nieco po macoszemu, chociażby w stosunku do bardziej masywnych podłogówek. Warto pamiętać, że głośniki na ścianę mogą stanowić zarówno świetne uzupełnienie domowego systemu grającego, jak również jego główny punkt.

Głośniki ścienne obronią się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, których metraż zmusza do rezygnacji z kolumn o pokaźniejszych rozmiarach. Powód jest oczywisty: dzięki możliwości montażu na ścianie, głośniki nie zagracą przestrzeni.

Producenci sprzętów nagłaśniających doskonale wiedzą, że dzisiejszy audiofil to osoba skoncentrowana już nie tylko na dźwięku. Dużą rolę odgrywa również estetyka urządzeń, które trafiają do domów miłośników muzyki. Doskonałe głośniki ścienne muszą być efektywne, kompaktowe, a przy tym po prostu ładne. Nie ma tu jednak miejsca na ekstrawaganckie formy i nietypowe barwy – idealna kolumna głośnikowa ścienna nie powinna zwracać na siebie większej uwagi.

Nie po raz pierwszy za przykład optymalnego rozwiązania dla każdego domu posłużą nam głośniki marki Klipsch. Na tapet wzięliśmy świetnie oceniane głośniki na ścianę RP-140D oraz RP-240D. Przekonaj się, jak dobrze sprawdzą się również w Twoim dom

Klipsch RP-140D
KLIPSCH głosnik

Głośniki ścienne Klipsch serii On-Wall

W serii Klipsch Reference Premiere Designer On-Wall znajdziesz aż cztery modele: RP-140D, RP-240D, RP-440D SB, RP-640D. Dziś przyjrzeliśmy się bliżej dwóm najmniejszym modelom z serii, które ze względu na swoje rozmiary, bez wątpienia świetnie sprawdzą się nawet w kawalerkach.

  • Wysokosprawne głośniki na ścianę? To możliwe!

Głośniki na ścianę Klipsch RP-140D oraz RP-240D zyskują bardzo wysokie noty przede wszystkim dzięki mocnemu, dynamicznemu dźwiękowi. Dla niejednej z osób może być to nie lada zaskoczenie, ponieważ zgodnie z zamysłem stworzenia bardzo kompaktowych głośników, Klipsch proponuje nam  kolumny o wymiarach 0.48 x 15.24 x 6.10 cm oraz 40.64 x 15.24 x 6.10 cm. To niewiele, prawda? Uwierz jednak, że ich możliwości potrafią zaskoczyć. Ponadto, znajdzie się dla nich miejsce nawet w najmniejszym pokoju.

Producent w modelach RP-140D oraz RP-240D zastosował swoje najlepsze, flagowe rozwiązania, takie jak np. tuba Tractrix, w której umieszczono przetworniki wysokotonowe oparte na kopułce tytanowej. Głośniki ścienne wyposażono również w ultra-cienkie membrany Cerametallic – produkowane z aluminium oraz wysokiej jakości ceramiki.

Stosowana w większości produktów Klipsch technologia LTS wspiera działanie przetworników, a także gwarantuje równomierny ruch membrany w obu kierunkach i neutralizację zniekształceń.

  • Wykorzystaj  RP-140D i RP-240D tak, jak chcesz

Głośniki na ścianę Klipsch RP-140D i RP-240D współpracują z niemal każdym urządzeniem. Nowoczesne technologie i wysoka sprawność pozwoli Ci skorelować ich pracę z dowolnym wzmacniaczem. Doskonale sprawdzą się w pracy w wielokanałowych systemach kina domowego.

Ich uniwersalność ma również drugie oblicze – wbrew swojej nazwie, Klipsch RP-140D i RP-240D to nie tylko kolumny ścienne. Możesz umieścić je również na podstawce, a jeśli brak Ci na nią miejsca – nawet na meblach.

klipsh rp40
klipsch-rp-140d

Głośniki na ścianę dla każdej przestrzeni

Jeśli zależy Ci na absolutnie minimalnej ingerencji w wygląd pomieszczenia, głośniki ścienne  Klipsch RP-140D i RP-240D okażą się doskonałym rozwiązaniem. Płaskie, lekkie i niewielkie głośniki nie zaburzają wystroju, a nawet mogą stać się jego ciekawym elementem. Typowy dla Klipscha minimalistyczny, elegancki design głośników sprawdzi się bez wyjątku wszędzie.

Klipsch RP-140D i RP-240D w najlepszych cenach

Jeśli potrzebujesz dobrych głośników ściennych, poszukiwania możesz bez obaw zakończyć w tym momencie. Klipsch RP-140D i RP-240D zadowolą każdego, kto od głośników na ścianę oczekuje zarówno doskonałego brzmienia, jak i nienachalnego designu. Zamów płaski głośnik naścienny w atrakcyjnej cenie i wypełnij swoją przytulną przestrzeń muzyką, którą kochasz.

Dodaj komentarz