Taga Harmony GTCS: jakość kolumn w głośnikach instalacyjnych Skomentuj

Czy głośniki instalacyjne mogą oferować jakość porównywalną do dobrych kolumn? Jeszcze do niedawna wydawało się to niemożliwe. Technologie urządzeń nagłaśniających rozwijają się jednak bardzo dynamicznie, czego przykładem są głośniki sufitowe Taga Harmony GTSC. Jeśli ze względu na niewielką przestrzeń nie możesz pozwolić sobie na porządne kolumny głośnikowe, słynna seria będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

 

Głośniki sufitowe – styl i oszczędność miejsca

Trudno mieć wątpliwości co do atutów nagłośnienia instalacyjnego w niewielkich pomieszczeniach. To sposób na nagłośnienie idealnie dopasowane do specyfiki przestrzeni, zarazem nie kolidujące z jej elementami. Dobre głośniki instalacyjne nie zajmują miejsca, a w wielu przypadkach są praktycznie niezauważalne.

 

Nagłośnienie instalacyjne to znakomite rozwiązanie, które sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach, ale także sklepach, kawiarniach, poczekalniach i innych miejscach użyteczności publicznej.

 

Taga Harmony GTCS – nagłośnienie instalacyjne, które cię zaskoczy

Jeszcze nie tak dawno temu głośniki sufitowe nie były w stanie zapewnić jakości dźwięku porównywalnej do tej, którą oferują pokaźne kolumny głośnikowe. Problemem były oczywiście niewielkie gabaryty nagłośnienia instalacyjnego. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii nagłośnień jesteśmy świadkami zamykania jakości kolumnowej w coraz mniejszych formatach. Wielokrotnie udowodniła to marka Taga Harmony, słynąca ze znakomitych głośników instalacyjnych.

 

Taga Harmony GTCS to seria, w której znajdziemy dwa modele głośników sufitowych – większy GTCS-606-6R SE i mniejszy GTCS-606-5R SE. Głośniki można łączyć w różne kombinacje, tworząc w ten sposób nagłośnienie do zestawu kina domowego bądź też system, który pozwoli ci po prostu relaksować się przy ulubionych utworach muzycznych.

 

Czym wyróżnia się Taga Harmony GTCS?

Tych, którzy jeszcze nie są przekonani do tego, by powierzyć kwestię nagłośnienia mieszkania niewielkim głośnikom sufitowych, postaramy się przekonać prezentując szereg atutów serii Taga Harmony GTCS.

 

  • Jakość kolumn w minimalistycznej formie

Taga Harmony GTCS często są porównywane do kolumn TAV-606F SE z serii Audio-Video. To efekt wielu lat testów, których podjęli się inżynierowie Taga Harmony chcąc zapewnić maksymalną jakość w minimalnej oprawie. Dźwięk z tych głośników nie odbiega jakością od kolumn klasy premium; jest czysty, naturalny i dynamiczny.

 

  • Kopułka TWG TAGA Waveguid

Równomierna, płaska dyspersja dźwięku w oraz poza osią głośnika, a jednocześnie szeroka dyspersja w całym pomieszczeniu odsłuchowym. Czy to możliwe? W Taga Harmony GTCS – jak najbardziej. Wszystko to dzięki technologii panelu przedniego kopułki wysokotonowej TWG TAGA Waveguid.

 

  • Łatwa, intuicyjna instalacja

Aby zainstalować głośniki Taga Harmony GTCS , nie musisz być specjalistą. Bez większych przeszkód zrobisz to sam, dzięki szeregowi dostępnych ułatwień. Obudowy są bardzo małe, co pozwala na umieszczenie ich niemal w każdym miejscu. Jednocześnie, zostały wykonane z wysokiej jakości polimeru – trwałego, sztywnego, odpornego na zniekształcenia i rezonanse. Magnetyczne maskownice, zaciski montażowe oraz łatwe w użytku gniazda bananowe typu push-in sprawiają, że instalacja Taga Harmony GTCS to po prostu czysta przyjemność.

 

  • Przetworniki, które zaskakują

Przetworniki nisko-średniotonowe chłodzone ferrofluidem przenoszą nawet duże moce, dając czysty, dynamiczny dźwięk. Przetworniki wysokotonowy w Taga Harmony GTCS mają lekkie, papierowe membrany, cewkę i formę również zdolne do znoszenia większych obciażeń. Efekt? Przestrzenne średnie tony i bardzo bogaty bas.

 

  • Nienachalny, uniwersalny design

Jednym z wymagań, które stawiamy nagłośnieniu instalacyjnemu jest to, by nie było widoczne gołym okiem. Dzięki możliwości pomalowania maskownic Taga Harmony GTCS na dowolny kolor, bez problemu wpasujesz je w każde otoczenie. Ich estetyka pozwala im niemal zniknąć w suficie.

 

Taga Harmony GTCS – koncertowa jakość w twoim domu

Głośniki sufitowe Taga Harmony GTCS-606-6R SE i GTCS-606-5R SE pozwolą ci stworzyć idealne pomieszczenie odsłuchowe we własnym domu, bez rezygnacji z przestrzeni i estetyki. Te niewielkie, niepozorne głośniki skrywają jakość profesjonalnych kolumn; decydując się na ich instalację zaskoczysz niejednego ze swoich gości.

Dodaj komentarz