Taga Harmony RB. Tanie i dobre głośniki sufitowe Skomentuj

Instalacyjne głośniki sufitowe to nieodzowny element wyposażenia mieszkania każdego melomana, który ceni sobie wygodne i praktyczne rozwiązania. Takie nagłośnienie nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, ale i może oferować wyjątkowe wrażenia odsłuchowe. Oczywiście, aby tak się stało, należy starannie dobrać głośniki sufitowe. Miłośników dobrych brzmień z pewnością nie zawiodą głośniki Taga Harmony RB. Jakie produkty znajdziesz w serii i dlaczego warto im zaufać?

 

Taga Harmony RB – modne głośniki do każdego wnętrza

Osoby, które poszukują nagłośnienia instalacyjnego niemal zawsze zwracają uwagę na to, by głośniki nie rzucały się w oczy, a jedyną oznaką ich obecności był po prostu znakomitej jakości dźwięk. Wiedzą o tym projektanci produktów Taga Harmony, którzy proponując innowacyjną serię RB zadowolili już niejedną parę uszu. Głośniki te wyróżniają się cienkimi maskownicami, które gwarantują bardzo dyskretny montaż. Jednocześnie, Taga Harmony RB zapewniają dynamiczny dźwięk o szerokim kącie rozpraszania.

 

Co łączy wszystkie 4 modele z serii RB? Znawców produktów Taga Harmony nie zaskoczy zapewne dziecinnie prosty montaż, który ułatwiają m. in. dobrze widoczne zaciski w wyrazistych kolorach. Sam wygląd głośników czyni je wysoce uniwersalnymi – trudno o przestrzeń, w której nie prezentowałyby się dobrze. Taga Harmony RB to głośniki nienachlane, które dają o osobie znać jedynie czystym i silnym brzmieniem. Co istotne, ich świetne parametry idą w parze z bardzo atrakcyjną ceną.

 

Głośniki Taga Harmony RB – produkty w serii

Jakie głośniki czekają na ciebie w słynnej serii RB? Zapoznaj się z ich cechami i stwórz własne, niemal niezauważalne nagłośnienie domowe. Szukasz głośników do sklepu, baru, poczekalni? Również i tam sprawdzą się doskonale!

  • Taga Harmony RB-1650BT

Taga Harmony RB-1650BT to głośnik, który znakomicie sprawdzi się zarówno w domu, jak i niewielkim pomieszczeniu użyteczności publicznej. To także aktywny głośnik sparowany z głośnikiem pasywnym, obsługujący technologię łańcuchową typu daisy-chain, dzięki której możliwe jest połączenie wielu par głośników RB-1650BT do głównego setu i budowa zaawansowanej instalacji AV.

 

Warto dodać, że Taga Harmony RB-1650BT umożliwia stworzenie rozbudowanej i ekonomicznej instalacji audio dzięki obsłudze Bluetooth i liniowemu wejściu stereo RCA. Pilot zdalnej kontroli pozwala sterować głośnikiem w bardzo wygodny sposób.

 

  • Taga Harmony RB-950

To głośnik, który pozwoli ci stworzyć niedrogi system kina domowego. Nadaje się również do zastosowania komercyjnego. Taga Harmony RB-950 gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, jak również szeroką możliwość jego optymalizacji – a to dzięki niesamowicie wygodnej opcji obrócenia TPTTD o kilka stopni w stronę środka.

 

Na uwagę zasługuje również sama konstrukcja Taga Harmony RB-950. Jeszcze cieńsza, gumowana rama o strukturze plastra miodu świetnie tłumi drgania, a także dodaje głośnikowi dużej trwałości.

 

  • Taga Harmony RB-850 V.2

Głośnik nachylony względem sufitu to wręcz idealne rozwiązanie dla nagłośnień centralnych, surround oraz frontalnych. Kąt nachylenia Taga Harmony RB-850 V.2 to 13 stopni, co wspomaga równomierne rozchodzenie się dźwięku po przestrzeni odsłuchowej.

Jak najlepiej wykorzystać Taga Harmony RB-850 V.2? To niedrogi głośnik, który nie zawiedzie cię w wielu sytuacjach. Sprawdzi się w roli elementu kina domowego, ale też zastosowany w przestrzeniach takich jak puby, sklepy czy poczekalnie.

 

  • Taga Harmony RB-550SG

Na tle całej serii Taga Harmony RB-550SG wyróżnia się bardziej surową, polimerową obudową, która wpływa na dynamikę i kąt rozpraszania dźwięku. Ten minimalistyczny głośnik pozostanie praktycznie niezauważalny – zamiast tego zaskoczy każdego jakością dźwięku.

 

Surowa, kwadratowa maskownica o niskim profilu sprawia, że Taga Harmony RB-550SG świetnie sprawdzi się w mieszkaniach o wymagającym designie. Nie oznacza to jednak, że nie można zastosować go w innych miejscach – Taga Harmony RB-550SG bez obaw możesz zamontować w obiektach publicznych.

 

Taga Harmony RB. Dyskretne głośniki do domu i nie tylko

Jeśli poszukujesz głośników sufitowych, które zapewnią dynamiczny i świetnie rozchodzący się dźwięk, nie powalając przy tym swoją ceną, Taga Harmony RB to wybór idealny dla ciebie. Dyskretne, solidnie wykonane głośniki posłużą ci przez bardzo długi czas bez względu na to, czy chcesz zainstalować je we własnym domu, czy może przestrzeni komercyjnej. Co istotne, ich montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy – bez większych przeszkód poradzisz z nim sobie samodzielnie.

Dodaj komentarz