Taga Harmony TCI Platinum – analiza serii Skomentuj

Nagłośnienie instalacyjne to rozwiązanie znane od dawna – idealnie sprawdza się w małych przestrzeniach, ale też w miejscach o specyficznym wystroju. Kochają je miłośnicy minimalizmu, ale też funkcjonalności. Jeszcze do niedawna sądzono, że głośniki sufitowe czy ścienne nie mogą zagwarantować w pełni satysfakcjonujących odczuć odsłuchowych. Seria Taga Harmony TCI Platinum jest tego znakomitym zaprzeczeniem. Dowiedz się więcej o tych imponujących głośnikach montażowych!

 

Głośniki instalacyjne  – stworzone dla osób praktycznych

Zanim je wynaleziono, posiadacze niewielkich mieszkań w praktyce musieli zapomnieć o dobrym nagłośnieniu. Duże kolumny podłogowe lub podstawkowe mogą zagwarantować świetne rezultaty, jednak wymagają odpowiedniej przestrzeni. Głośniki instalacyjne to całkiem nowa jakość wśród urządzeń nagłaśniających. Ponadto, te współczesne w niczym nie przypominają swoich pierwowzorów.

 

Dziś za przykład posłużą nam głośniki Taga Harmony z serii TCI Platinum. Szukasz kompaktowego sposobu na rewelacyjne nagłośnienie swojego domu? Te głośniki bez wątpienia pozytywnie cię zaskoczą.

 

Taga Harmony TCI Platinum. Produkty w serii

Na serię Taga Harmony TCI Platinum składają się dwa głośniki instalacyjne sufitowe – dwudrożne TCI Platinum-100R oraz TCI Platinum-60R. Modele różnią się pomiędzy sobą rozmiarem oraz mocą i nadają się do łączenia w większe instalacje.

 

Choć na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie zwyczajne, głośniki Taga Harmony TCI Platinum skrywają innowacyjną technologię, dzięki której nawet wymagająca przestrzeń wypełni się doskonale słyszalnym, czystym dźwiękiem.

Taga Harmony TCI Platinum – innowacyjna technologia

Czemu TCI Platinum-100R oraz TCI Platinum-60R to głośniki idealne dla każdego mieszkania? Łączą w sobie estetyczny wygląd, wysoką sprawność, efekt rodem z najlepszego zestawu kina domowego i prosty montaż.

 

  • Przenoszenie nawet dużych mocy

Przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką chłodzoną ferro fluidem jest zdolny do przenoszenia nawet dużych mocy, czego efektem jest gładkie, czyste oraz bardzo szczegółowe brzmienie.

 

  • Nowoczesny dyfuzor przetwornika wysokotonowego

W głośnikach Taga Harmony TCI Platinum zastosowano autorską technologię TWG TAGA Waveguide. Przetwornik umieszczono na dodatkowym rusztowaniu bardzo blisko maskownicy głośnika, zwiększając tym samym rozpraszanie wysokich częstotliwości w pomieszczeniu.

 

  • Przetwornik średnio – niskotonowy z aluminium

Aluminiowa konstrukcja przetworników średnio-niskotonowych w Taga Harmony TCI Platinum i cewki T-yoke z czystej miedzi to gwarancja głębokiego basu oraz przestrzennych, średnich częstotliwości.

 

  • Wyjątkowe terminale głośnikowe

Bananowe terminale high-endowe współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i większością popularnych typów konektorów. To m. in. dzięki temu głośniki z serii Taga Harmony TCI Platinum gwarantują wrażenia dźwiękowe porównywalne do zestawów dedykowanych kinom domowym klasy Premium.

  • Prosty montaż i estetyczny wygląd

Do instalacji głośników Taga Harmony TCI Platinum nie potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Zaciski montażowe i magnetyczne maskownice sprawiają, że poradzi sobie z tym nawet nowicjusz. Twórcy Taga Harmony TCI Platinum zadbali o to, by montaż głośników TCI Platinum-100R oraz TCI Platinum-60R był absolutnie bezproblemowy. Obudowę głośników wykonano ze sztywnego i mocnego polimeru formowanego metodą ciśnieniową, co minimalizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse.

 

A co z estetyką? Maskownice wykonano w kolorze białym, dzięki czemu doskonale skomponują się ze standardowymi sufitami. Jeśli jednak chcesz, możesz przemalować je na każdy inny, dowolny kolor.

 

Idealne nagłośnienie domu z Taga Harmony TCI Platinum

Bez względu na to, jak dużą przestrzenią dysponujesz, głośniki z serii Taga Harmony TCI Platinum pomogą ci stworzyć domowe centrum rozrywki na najwyższym poziomie. Poczuj się jak w sali kinowej i ciesz się ukochanymi utworami w jeszcze lepszej jakości, bez rezygnacji z estetycznego designu salonu.

Dodaj komentarz