Tonsil Zeus – idealny na dyskotece i nie tylko.. Skomentuj

Sprawdzamy możliwości kolumn Tonsil Zeus

Trudno wyobrazić sobie dobrą dyskotekę lub pub bez starannie przygotowanego nagłośnienia. W miejscu, w którym dźwięk powinien z równą skutecznością docierać do każdego gościa, znaczenie ma każdy element systemu – jednym z tych najważniejszych są odpowiednie kolumny. Poszukujesz tych, które wypełnią twój obiekt czystym i dynamicznym dźwiękiem? Dowiedz się, co potrafią kolumny Tonsil Zeus!

 

Kolumny Tonsil – klasyka polskich dyskotek

Tej marki z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnemu pasjonatowi muzyki estradowej. Tonsil to firma z wieloletnią tradycją, początkami sięgającymi do wczesnych lat powojennych. Najbardziej znana jest jednak z pozycji absolutnego monopolisty na rynku nagłośnień w latach 70 i 80 minionego wieku. Bez kolumn głośnikowych Tonsil nie mógł obyć się żaden koncert czy dyskoteka.

 

Choć w latach 90 znanej marce przyszło konkurować z mnóstwem nowopowstających firm produkujących kolumny, Tonsil do dziś pozostał swojego rodzaju symbolem. Nie jest to jednak wyłącznie czczy sentyment – kolumny Tonsil nadal zachwycają jakością i nowatorskością.

 

Tonsil Zeus Rock – piorunujący dźwięk, gdziekolwiek chcesz

Dziś postanowiliśmy przybliżyć ci jeden z zestawów marki Tonsil, o którym powinien wiedzieć każdy meloman, któremu zależy na nagłaśnianiu przestrzeni takich, jak dyskoteki, puby czy domy kultury. To również rozwiązanie często stosowane na imprezach okolicznościowych. Mowa o Tonsil Zeus – niepozornych kolumnach, które zaskakują swoim możliwościami.

 

Tonsil Zeus Rock to zestaw przeznaczony do wykorzystania w przestrzeniach dyskotekowych, pubach, niewielkich domach kultury. Nie ma jednak przeszkód ku temu, by zastosować go na nieco większych „domówkach”. Kolumny znakomicie oddają głębię muzyki rockowej i dyskotekowej, jednak zadowolą również miłośników delikatnych jazzowych brzmień.

 

Możliwości zestawu Tonsil Zeus Rock

Dlaczego warto wypróbować właśnie Tonsil Zeus? Powinny przekonać cię do tego 3 koronne argumenty – bas, który podkreśli najlepsze detale utworów muzycznych, całkiem nowa obudowa oraz elegancki wygląd kolumn.

 

  • Szybki i mocny bas

Najważniejszym atutem zestawy Tonsil Zeus Rock są głośniki o 30-centymetrowej średnicy oraz tubie wysotonowej z aluminiowym korektorem odpowiadają za uwypuklenie krańców pasma akustycznego – doprecyzowane brzmienie, wyróżniające się zdecydowanymi wysokimi tonami oraz mocnym basem.

 

  • Nowy typ obudowy – Tonsil Zeus

Istotną zmianą w Tonsil Zeus Rock jest całkiem nowy typ obudowy kolumn. Zostały one oprawione w tzw. koc – elegancki i przyjemny w dotyku materiał, który zastępuje dotychczas stosowaną folię PCV. Tkanina świetnie chroni głośnik przed uderzeniami, tłumi niepożądane rezonanse i drgania. Trwałości dopełnia pokryty farbą strukturalną ekran, na którym umieszczono głośniki niskotonowe.

 

  • Tonsil Zeus – design, który sprawdzi się wszędzie

Tonsil Zeus sprawdzi się w wymagających przestrzeniach z dwóch powodów. Pierwszym jest rzecz jasna świetne przygotowanie kolumn do pracy w różnych warunkach akustycznych. Drugim – prosty, lecz zarazem eleganci design. Tonsil wielokrotnie udowadniał, że w przypadku kolumn głośnikowych najlepiej zawsze sprawdza się klasyka.

 

Dzięki prostocie kształtów i stonowanej kolorystyce zestawu Tonsil Zeus kolumny te znajdą zastosowanie w każdym otoczeniu, nie zwracając na siebie uwagi wyglądem, a jedynie najlepszej jakości dźwiękiem. W podstawowej ofercie znajdziesz 3 warianty kolorystyczne (czarny, czarno-szary oraz biały). Pierścienie umieszczone wokół głośników niskotonowych jeszcze bardziej podkreślają charakter całego zestawu.

 

Tonsil Zeus – idealny na dyskotece i nie tylko

Niezawodne kolumny głośnikowe Tonsil Zeus Rock sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekiwany jest wyrazisty dźwięk, który bez problemu dotrze do każdego słuchacza. To zestaw wprost stworzony dla miejsc takich, jak dyskoteki, puby, domy kultury i wszelkie wydarzenia, które wymagają niezawodnego nagłośnienia. Pokochają je również organizatorzy imprez okolicznościowych, takich jak np. wesela.

 

W sklepie Akustyka znajdziesz kolumny Tonsil Zeus w zestawach z najlepszymi amplitunerami cenionych marek. Sprawdź sam!

Dodaj komentarz