Dali Opticon: kolumny stworzone z miłości do muzyki Skomentuj

Dali Opticon: kolumny stworzone z miłości do muzyki

Dobre kolumny głośnikowe potrafią odmienić oblicze każdego utworu. Są nie tylko narzędziem niezbędnym do odtwarzania muzyki, ale i budowania atmosfery z jej pomocą. Przekona się o tym każdy, kto zamieni zwykłe głośniki na kolumny wysokiej rangi, takie jak Dali Opticon. Ceniony producent sprzętu audio proponuje aż 9 elementów, które pozwolą stworzyć zestaw idealny dla każdej przestrzeni.

Najnowocześniejsze technologie w Dali Opticon

Kolumny głośnikowe mogą wpłynąć pozytywnie na efekty dźwiękowe lub przeciwnie – odebrać muzyce jej urok. Wszystko zależy oczywiście od tego, jakiego rodzaju kolumny wejdą w skład twojego domowego systemu nagłaśniającego. Z doświadczenia wiemy, że na kolumnach nie warto oszczędzać – wybór miernych modeli prędzej czy później będzie wiązał się z kłopotami technicznymi i niezadowalającym efektem.

Poszukując dobrych kolumn, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Wybierając produkty renomowanych producentów, możesz być spokojny o rezultat finalny. Myśl o zadowoleniu słuchacza z całą pewnością przyświecała twórcom linii Dali Opticon – nowoczesnych kolumn głośnikowych.

Mocnym punktem linii jest wykorzystanie technologi SMC. W systemie napędu magnetycznego głośnika basowego, część zaciskowa stworzona jest właśnie z SMC. Przekłada się to na zdolność dostarczania wysokiej przewodności magnetycznej, przy niskiej przewodności elektrycznej. Zastosowanie świetnego głośnika magnesowego to praktycznie całkowita eliminacja standardowych problemów z kolumnami.

Kolumny, które cieszą oko

Nie umknie niczyjej uwadze, że kolumny Dali Opticon wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo. Ręcznie składane obudowy MDF pokryte winylem świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Innowacyjną stylistykę można zauważyć zwłaszcza w większych modelach (Dali Opticon 6, Dali Opticon 8). Równie starannie i estetycznie wykonano kompaktowe wersje Opticon 1 i Opticon 2.

Dali Opticon – produkty z linii

W linii Opticon znajdziesz 9 produktów, które pozwolą ci na zbudowanie domowego systemu nagłośnień tak, jak chcesz.

Dali Opticon 8 – to wysoki głośnik podłogowy, wyposażony w najnowszą technologię marki Dali. Opticon 8 posiada 2 8-calowe głośniki niskotonowe z membraną z włókna drzewnego i 6,5-calowy głośnik z membraną obsługującą średnie tony, a także głośnik hybrydowy wysokotonowy. To kolumna, która wydobędzie wszystko to, co najlepsze z każdej ścieżki dźwiękowej.

Dali Opticon 6 – to kolumna o wysokości 1m, wyposażona w dodatkową moc głośnika niskotonowego o wymiarach 6 ½ cala. Co ważne, Dali Opticon 6 łatwością sięga do głębokich basów, gwarantując naprawdę imponującą scenę dźwiękową.

Dali Opticon 5 – jest jednym z pierwszych produktów powstałych w całej serii. Dali Opticon 5 to kolumna podłogowa, która zapewnia doskonałą emisję dźwięku w całym pomieszczeniu. To także idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują najlepszych technologii w kolumnach o małych rozmiarach

Dali Opticon 2 – wygodna i kompaktowa wersja stojakowa, oparta na mocy z Dali Opticon 1. Choć Opticon 2 jest niewielki, zapewnia dużą wydajność, wykorzystując technologię magnetyczną SMC.

Dali Opticon 1 – mały głośnik podstawkowy, łatwy w transporcie. Mimo małych rozmiarów, mieści do 5 litrów powietrza, co poprawia rezonans wtórny.

Dali Opticon Vokal – to obowiązkowy element zestawu kina domowego. Opticon Vokal to głośnik, który z każdej produkcji wydobędzie wyraźne dialogi, imponujące efekty specjalne i wspaniałą muzykę.

Dali Opticon LCR – naścienny głośnik, wyróżniający się estetycznym wyglądem i znakomitym działaniem. Dzięki obrotowemu modułowi hybrydowego silnika, zapewnia niewiarygodną wydajność.

Dali Connect Stand E-600, M-600 – to statywy, które pozwolą ustawić kolumny podstawkowe Dali Opticon na optymalnej wysokości. Statywy, prócz funkcji praktycznej, wyróżniają się estetycznym designem.

Kolumny Dali Opticon w najlepszej cenie

Sprawdź ofertę naszego sklepu i zaprojektuj własny zestaw znakomitych kolumn Dali Opticon. Postaw na nowoczesne technologie i styl!

Dodaj komentarz