Car Audio


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Car audio sklep online

 

Wszystko czego potrzebujesz do prawidłowego nagłośnienia twojego samochodu.

 

Coraz bardziej zaawansowane i wydajne układy nagłaśniające, wymagają zastosowania coraz bardziej złożonych elementów składowych. W naszej ofercie, posiadamy szeroki zestaw urządzeń z kategorii car audio, zapewniających komfortowy odbiór dźwięku w każdych okolicznościach.

 

Nasza oferta

 

W ramach naszej oferty, oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej klasy urządzenia nagłaśniające, charakteryzujące się wysoką odpornością na zakłócenia zewnętrzne, również o charakterze elektromagnetycznym.

 

1. Głośniki samochodowe. Posiadamy najwyższej klasy głośniki samochodowe, charakteryzujące się zróżnicowaną specyfiką tonalną, zależną od preferencji odbiorcy (głośniki nisko, średnio i wysokotonowe). Do Państwa dyspozycji oddajemy również wysokiej jakości subwoofery, podkreślające dźwięk o określonej charakterystyce.

 

2. Radioodtwarzacze. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych radioodtwarzaczy, oferujących możliwość odtwarzania sygnału radiowego, a także plików zapisanych na różnych nośnikach pamięci (w tym pamięciach niestandardowych). Nasze radioodtwarzacze charakteryzują się wysokim poziomem przetwarzania dźwięku, prostotą obsługi i szeregiem zaawansowanych funkcji, umilających odsłuchiwanie utworów.

 

3. Przewody samochodowe. W ofercie naszego sklepu nie mogło oczywiście zabraknąć rozwiązań z zakresu przewodów samochodowych. Oferujemy zarówno pojedyncze, dwukanałowe przewody RCA, jak również całe zestawy przewodów i akcesoriów, umożliwiających szybkie i bezproblemowe zamontowanie wzmacniacza.

 

4. Wzmacniacze samochodowe. Prezentowane przez nas urządzenia audio samochodowe, to również zaawansowane wzmacniacze sygnałowe, charakteryzujące się bardzo szerokim pasmem wzmocnienia. Zastosowane w nich ulepszenia, minimalizują straty o charakterze pojemnościowym i indukcyjnym.

 

W sprzedaży mamy również szereg akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania elementów car audio. Wśród nich podstawową rolę odgrywają dystanse głośnikowe i elementy RLC (rezystory, cewki indukcyjne i kondensatory).

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader