Wyświetlanie 1–25 z 57 wyników

W firmie JBL technologia audio jest podstawą wszystkiego, co robią.

Od 70 lat stosujemy najlepszą metodologię i narzędzia, a jak ustaliliśmy na samym początku przez naszego założyciela, Jamesa B. Lansing’a, rozwijamy wszystko od podstaw.

Nigdy nie odchodząc od tej wymagającej formuły, nasze dążenia stworzyły bogatą listę osiągnięć audio, przełomowych technologii, rewolucyjnych postępów w sztuce i nauce profesjonalnego audio, wielu patentów i wielu nagród.

Zapewniło to nie tylko nasz obecny sukces na rynku audio, ale gwarantuje, że nasze wysiłki przewyższają potrzeby i oczekiwania profesjonalistów branży audio na całym świecie.

Długa droga jaką przebyliśmy, dzięki której JBL stał się światowym liderem w dziedzinie profesjonalnego audio. Nie tylko jako marka, ale jako firma znana z tego, że konsekwentnie łączy kreatywność i naukę jako przejaw naszej pasji do dźwięku i naszego zaangażowania na rzecz tych, którzy ją tworzą. Celowy wynalazek nie jest przypadkiem.

Wymaga przywództwa, wytrwałości i niegasnącego zaangażowania w ostateczny cel projektu JBL: stworzenie najlepszych narzędzi dla lepszego, dokładniejszego dźwięku i wyjątkowego designu. Technologie wyróżnione na tych stronach są nie tylko częścią trwałej spuścizny, ale także są w codziennej pracy u podstaw wszystkich produktów JBL używanych przez profesjonalistów audio na całym świecie.

W ofercie JBL znajdziecie Państwo głośniki, głośniki bezprzewodowe, kolumny, kolumny estradowe, wszelkie elementy montażowe, urządzenia do testowania oraz wiele wiele więcej.