Odtwarzacze sieciowe


show blocks helper

CENA:

 

MARKA:

Odtwarzacze sieciowe

 

Zaawansowane odtwarzacze sieciowe to ogół urządzeń, których zadaniem jest odtwarzanie multimediów z różnych źródeł. Z racji, że mamy tu do czynienia z urządzeniami sieciowymi, dochodzą do tego również źródła sieciowe, w tym internet i Bluetooth.

 

Prezentowane w ramach naszej oferty urządzenia mogą mieć różną formę. od stacjonarnych, klasycznych odtwarzaczy, kompatybilnych z układami kina domowego, aż po bardziej nowoczesne odtwarzacze ścienne, komunikujące się z zewnętrznymi nośnikami za pośrednictwem sieci bezprzewodowych.

 

Wbudowany wzmacniacz

 

Choć w urządzeniach stacjonarnych wzmacniacz jest standardem, to jednak zadbaliśmy również o to, by pojawił się on również w urządzeniach przenośnych, w tym w odtwarzaczach naściennych. Wprowadzenie takiego rozwiązania znacznie zwiększa możliwości urządzenia, poprawiając jakość sygnału wyjściowego i to zwłaszcza wtedy, gdy jest on odtwarzany z nośników w sposób bezprzewodowy.

 

Złącze LAN

 

Nasze odtwarzacze sieciowe audio posiadają specjalne złącze LAN, umożliwiające komunikację z zasobami umieszczonymi w sieci Internet. Daje to ogromne możliwości w zakresie odtwarzania muzyki i materiału wideo. A jeśli mowa o złączu LAN, to nie mogliśmy zapomnieć również o możliwości integracji z najpopularniejszymi internetowymi serwisami muzycznymi (również tymi, które strumieniują muzykę w bardzo dużej częstotliwości sygnału).

 

Chromecast

 

Większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie posiada wbudowany Chromecast. Oznacza to, że możliwe jest stworzenie w oparciu o nie (i posiadane przez nas urządzenia mobilne) zaawansowanej sieci multimedialnej, oplatającej swym zasięgiem cały nasz dom. Dzięki temu, odtwarzanie i zarządzanie zbiorem plików w obrębie całego domu wreszcie stanie się możliwe, bez konieczności ciągłego przenoszenia danych pomiędzy klasycznymi, fizycznymi nośnikami USB.

 

Podsumowując, dostępne w naszej ofercie urządzenia to sprawdzone produkty, które posiadają szereg najbardziej złożonych i zaawansowanych funkcji. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszego asortymentu, koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

kupujących poleca tego sprzedającego

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego


preloader