Kolumny głośnikowe HECO Elementa Skomentuj

Poszukujesz wysoce wydajnych kolumn głośnikowych, które idealnie uzupełnią twój domowy stereo lub kino domowe? Modny design sprzętów grających nie jest ci obojętny? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zapoznaj się z serią kolumn HECO Elementa. Produkty renomowanego producenta zjednały sobie już mnóstwo uszu i serc. Sprawdź, czym wyróżnia się każdy z produktów w serii!

 

Kolumny głośnikowe HECO – jakość od dekad

Niemiecka firma HECO funkcjonuje już od 1949 roku. Na początku specjalizowała się w produkcji studyjnych monitorów. Przełomem w historii marki było wypuszczenie na rynek pierwszej, małej kolumny głośnikowej Aktiv 2000K. To właśnie ten moment zapoczątkował produkcję legendarnych serii kolumn spełniających wygórowane jak na tamte czasy wymagania hi-fi.

 

Firma HECO znana jest z produkcji bardzo efektywnych kolumn głośnikowych, które użytkownicy pokochali nie tylko za działanie, ale i wygląd. Lakierowane i fornirowane płyty, z których wykonane są kolumny HECO zapewniają im elegancką i ponadczasową prezencję. Proste i uniwersalne formy sprawiają, że nawet starsze modele kolumn można dopasować do wnętrz w każdej stylistyce; nowoczesnej lub tej bardzie tradycyjnej. To właśnie połączenie jakości brzmienia i wyglądu sprawia, że kolumny HECO są jednymi z najczęściej wybieranych do użytku domowego.

 

HECO Elementa: modne kolumny dla wymagających

Wszyscy, którzy poszukują kolumn, które uświetnią jakość ich ulubionej muzyki lub ścieżek dźwiękowych z filmów powinni przyjrzeć się bliżej serii HECO Elementa. Znajdziesz w niej 3 kolumny i różnej wielkości oraz bardzo skuteczny subwoofer.

 

  • HECO Elementa 30 Center, kolumna centralna

HECO Elementa 3 Center to niewielka, dwudrożna kolumna głośnikowa, która szczególnie dobrze sprawdzi się jako część zestawu kina domowego. Zapewnia wyraźny i autentyczny dźwięk. Za wyrazistość basu odpowiadają głośniki nisko-średnitonowe o średnicy 170 mm.

 

HECO Elementa 30 Center zwraca na siebie uwagę również dzięki eleganckiemu wykończeniu; jedwabny lakier oraz zaokrąglone rogi kolumny solidnej obudowy z płyty MDF doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

 

  • Heco Elementa 300, kolumna podstawkowa

Heco Elementa 300 to flagowy produkt całej serii. Wyposażona została w dwudrożny głośnik z systemem bassreflex, który zapewnia bardzo realistyczny odsłuch nawet w wymagających warunkach akustycznych. Głośnik nisko-średnitonowy o średnicy 170 mm w Heco Elementa 300 to także gwarancja wciskającego w fotel basu.

 

Jak inne produkty z serii Elementa, kolumna podstawkowa została pokryta bardzo przyjemnym w dotyku jedwabnym lakierem, delikatnie odbijającym światło.

 

  • Heco Elementa 700, kolumny podłogowe

Trzydrożny głośnik z bassreflexem w największej z kolumn w serii Elementa zapewni ci odsłuch na najwyższym poziomie. Zarówno muzyka, jak i ścieżki dźwiękowe z ulubionych filmów będą brzmiały jeszcze bardziej realistycznie – dzięki świetnemu głośnikowi niskotonowemu 170 mm oraz głośnikom średnio i wysokotonowy wyposażonym w stożki włókninowe i i sprężyste cewki. Za kolumnami Heco Elementa 700 stoi imponująca szybkość reakcji i bardzo duża wydajność.

 

Wysokie, smukłe kolumny bez problemu dopasujesz nawet do ograniczonych przestrzeni. Heco Elementa 700 be wątpienia staną się mocnym punktem każdego wnętrza.

 

  • Heco Elementa SUB 3830A, subwoofer aktywny

Uzupełnij swój zestaw grający o znakomity subwoofer, dzięki któremu dźwięk będzie jeszcze bardziej imponujący. Aktywny Heco Elementa SUB 3830A wydobędzie z twoich ulubionych ścieżek dźwiękowych to, co najlepsze. Jego sercem jest wysokotonowy głośnik 300 mm. Jak reszta serii, wykonany został w nienachlanej i eleganckiej kolorystyce.

 

Kolumny HECO Elementa – niemiecka jakość w każdym calu

Seria HECO Elementa to kolejny z wielu dowodów na solidność znanej i cenionej niemieckiej marki. Kolumny doskonale sprawdzą się w domu każdego, komu jakość ulubionych brzmień nie jest obojętna. Wszystkie z legendarnych kolumn HECO Elementa kupisz w naszym sklepie w bardzo konkurencyjnych cenach – już dziś zapoznaj się z ofertą!

 

Dodaj komentarz