Kolumny podłogowe Klipsh RP: styl i efekt, które cię zaskoczą Skomentuj

W dobie minimalizacji sprzętów nagłaśniających, stare, dobre kolumny podłogowe traktowane są przede wszystkim jako stylowy „retro” dodatek. Ci, którzy mogą pozwolić sobie na ich instalację uzupełnią swoje wnętrza o modne detale, a przede wszystkim zachwycający dźwięk. Oczywiście pod warunkiem, że wybór padnie na odpowiedni model. Dziś przedstawiamy kolekcję „podłogówek” Klipsh RP. Która z nich stanie w twoim mieszkaniu?

 

Kolumny podłogowe – ulubiony dźwięk w dobrym stylu

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kolumny podłogowe to kwintesencja klasyki wśród urządzeń nagłaśniających. Można znaleźć je w zbiorach niejednego melomana, który stawia na tradycyjne rozwiązania. Decydując się na dobre kolumny zyskasz szczegółowe, czyste brzmienie o doskonałej szczegółowości. Zaletą „podłogówek” jest bez wątpienia i to, że można samodzielnie dopasować je do akustyki danego pomieszczenia.

 

Kolumny podłogowe mają jednak swoje wymagania. Najważniejszym jest oczywiście metraż pomieszczenia – duże kolumny nie sprawdzą się bowiem w ciasnych wnętrzach. Trzeba też pamiętać, że tak charakterystyczne przedmioty nie umkną uwadze żadnego z gości – kolumny podłogowe muszą być więc dopasowane do stylistyki otoczenia. Wówczas będą nie tylko źródłem zdumiewającego dźwięku, ale i modnym elementem wystroju.

 

Klips RP – seria słynnych kolumn podłogowych

Marka Klipsh już nieraz zaskoczyła miłośników nagłośnień innowacyjnymi rozwiązaniami. Znana jest m.in. z produkcji świetnych kolumn podłogowych, które prócz znakomitego dźwięku oferują użytkownikowi modne i ponadczasowe wzornictwo. Wybraliśmy 5 kolumn podłogowych, które doskonale nagłośnią nawet bardzo wymagające przestrzenie, zarówno prywatne, jak i komercyjne. Sprawdź, co potrafią podłogowe cudeńka i już dziś skompletuj własny zestaw.

 

  • Klipsh RP-4000 F

To prosta, stylowa kolumna, której sercem jest wysokotonowy głośnik LTS, uznawany za jeden z najlepszych na świecie. Tytanowy głośnik minimalizuje zniekształcenia i zapewnia ostre, wyraziste brzmienie. Klipsh RP-4000 F to także gwarancja niezawodności (dzięki wentylowanej konstrukcji) i wydajności, którą zapewniają miedziane membrany głośnika. Całość zamknięto w solidnej obudowie dostępnej w 3 kolorach.

 

  • Klipsh RP-5000 F

To udoskonalenie modelu Klipsh RP-4000 F – z większą mocą szczytową i częstotliwością graniczną. RP-5000 F zapewni ci niezapomniane wrażenia odsłuchowe, dzięki świetnemu głośnikowi niskotonowemu, tubie silikonowej tractrix horn i nowoczesnemu systemowi wentylacji. Dobierz jeden z 3 dostępnych kolorów i uzupełnij wnętrze o gustowną i efektywną „podłogówkę”.

 

  • Klipsh RP-6000 F

Klipsh RP-6000 F to reedycja słynnego modelu RP-260F. Patrząc na te kolumny podłogowe łatwo dostrzec, że tym razem producent postawił przede wszystkim na styl. Klipsh RP-6000 F prezentują się bardzo elegancko, a dostępność różnych opcji kolorystycznych daje nieograniczone możliwości wpasowania ich w otoczenie. Oczywiście, wszystko to w pakiecie z dynamicznym dźwiękiem pozbawionym niepożądanych rezonansów.

 

  • Klipsh RP-8000 F

Bardzo wymagającym miłośnikom dynamicznego brzmienia polecamy model Klipsh RP-8000 F. Ze względu na wysoką moc ciągłą i szczytową, te kolumny sprawdzą się nawet w obszernych przestrzeniach. Dźwięk wydobywający się z Klipsh RP-8000 F jest czysty, dynamiczny, niczym nie zakłócony; słowem – najwyższej jakości.

 

  • Klipsh RP-8060FA

To, czym przyciąga Klipsh RP-8060FA to wbudowany głośnik Dolby Atmos Elevation skierowany ku górze. Dzięki tej konfiguracji, możesz oczekiwać jeszcze bardziej naturalnego, doskonale rozchodzącego się po przestrzeni odsłuchowej dźwięku. W Klipsh RP-8060FA zastosowano technologie sprawdzone w poprzednich modelach, a więc głośnik wysokotonowy LTS, miedziane membrany, porty tractrix i sprawny system wentylacji.

 

Klipsh RP: dla tradycjonalistów i nie tylko

Solidne, duże kolumny Klipsh RP zadowolą melomanów „starej daty”, ale i tych, którzy marzą o uzupełnieniu nowoczesnego wnętrza o klasycznie wyglądające dodatki. Te „podłogówki” z pewnością cię nie zawiodą – już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i kup dowolny zestaw Klipsh RP w najlepszej cenie.

Dodaj komentarz